1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szymex71, Marzec 4, 2015.

1. szymex71

szymex71 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam taki problem,
    Aktualnie nie mogę mieć darmowego miesiąca konta gold bo nie mam karty kredytowej. I tu pytanie, czy jeżeli teraz bym wykupił kod na allegro do konta gold, to czy później możliwość skorzystania z darmowego konta gold zostałaby? Chce pograć z kolegą, ale tak jak mówiłem, nie mam karty kredytowej która jest potrzebna nawet do darmowego, miesięcznego konta gold...

Ewentualnie czy jest możliwość zapłaty, czy też wpisania numeru konta bankowego by móc wypróbować miesięczne konto próbne/wykupić konto na miesiąc/rok?

Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1071
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Konto Gold tylko dla nowych użytkowników. Jesli założysz i nie skorzystasz z oferty to juz nie będzie ona aktywna. Podpiąć możesz kartę z paypala virtualna

4. szymex71

szymex71 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli nie kupować tego kodu na 2 dni, tylko wyrobić sobie kartę kredytową lub paypal bo inaczej mi darmowe konto przepadnie? (oczywiście możliwość na darmowe konto mam)
    A jak wygląda sprawa z kontem bankowym? Da się przez nie zapłacić czy tylko kartą/paypal?

5. zenobiusz17

zenobiusz17 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Słuchaj, jeżeli to ma być jednorazowy "strzał" a potem i tak będziesz korzystał ze zdrapek (taniej wychodzi), to olej ten darmowy miesiąc, kup live na rok za ok. 130zł i masz po kłopocie (ostatnio nawet w Sferisie były zdrapki za 159zł). Warto się zastanowić czy gra warta świeczki.

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1881
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tylko kartą da się zapłacić. Nawet jak założysz konto paypal to musisz pod niego podpiąć kartę, bo inaczej Ci nie przejdzie. Ja to olałam, wolałam sobie sama kupić kod niż bawić się w dodawanie kart. Kod na 2 dni to nie gold. Gold zaczyna się od kodu na 30 dni.

Wczytywanie...

Poleć forum