1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MikeX69, Styczeń 19, 2010.

1. MikeX69

MikeX69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema ;) Jestem nowym posiadaczem X'a i mam takie pytanko - ostatnio jest promocja na Xbox Live Gold za 1 funta na miesiąc. Wszystko fajnie, ale mam takie pytanie - czy jak kupię sobie to "doładowanie" to automatycznie mi przedłuży ważność Golda na miesiąc od daty zakupu, czy dostanę po prostu kod, który będę mógł wykorzystać kiedy zechce? Z góry dzięki za odpowiedź ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Dostaniesz kod który wykorzystasz kiedy chcesz.

4. MikeX69

MikeX69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielki dzięki. Do zamknięcia.

5. Touch!

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Możesz mi podziękować przyciskiem jak chcesz ;p

6. RUCHmada

RUCHmada Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mozesz doladowac kiedy chcesz i mozesz przedluzyc okres golda !! jak chcesz to mozesz dac dziekuje

7. przoms

przoms XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    "Oferta jest dostępna dla posiadaczy srebrnych kont Xbox Live. Promocja została skierowana zarówno do amerykańskich, jak i europejskich graczy, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby z niej skorzystać (pomijając oczywiście fakt niewspierania systemu Live w Polsce). Trzeba jednak ostrzec przed pewnym haczykiem. Po upływie czasu trwania promocji z konta zostanie pobrana opłata za kolejne 11 miesięcy."

Można jakoś anulować tę opłatę przed upływem pierwszego miesiąca, ale jak to juz ci nie powiem ;p

8. Touch!

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Nie. Nie można.

Wczytywanie...

Poleć forum