1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live Gold

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rozo97, Grudzień 27, 2010.

1. rozo97

rozo97 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok ;]
    Witam
    Jeśli posiadam konto "bezpłatne" na xbox.com to po zakupieniu pakietu xbox live gold będzie wszystko poprawnie dzialać? I czy mógł by ktoś mi opisać jak mam postępować po otrzymaniu xbox live gold. czy mam włączyć to na stronie czy jakoś w konsoli?
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Assassin$

Assassin$ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tym nie ma różnicy gdzie wpiszesz zdrapkę , czy na stronie Xbox.com czy na konsoli efekt będzie ten sam ;) , na stronie łatwiej wpisać he

4. pluszowy

pluszowy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy ktos wie może, czy z nową konsolą powinien być gdzieś kod do XBLa na 30 dni lub inny ? Gdzie tego szukać w pudle ?
    Mam Slima 4GB w zestawie z kinectem, ale nie widzę nigdzie nic takiego...
    Była dośc gryba książeczka w kilku językach instrukacj ai gwarancja, kolora rozkładana broszura "początek" i kolorwa ksiązeczka KINECT kopia tej z pudełka z gra kinect adventures tyle ze w grze miala jezyk polski a ta tylk oczeski wegierski. I nic wiecej w temacie ksiazeczek kartek etc nie znalazlem.
    Pytanie czy powinno być ? Czy ktos w takim zestawie to mial ? Jak tak to gdzie to bylo i jak wygladalo.

5. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Gold będzie na miesiąc dla pierwszych 3 kont, zostanie automatycznie dodany.

6. Nevill

Nevill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Nie ma żadnego kodu, tylko przy zakładaniu konta na xbl dostajesz miesiąc za darmo.

7. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    @rozo
    Lepiej wpisać na konsoli, ponieważ stronka ma opoźnienie, u mnie dopiero upłynęło 30minut zanim aktywowało mi, a na konsoli odrazu

8. pluszowy

pluszowy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za info. Konto na xbl założone, po czym poznać że mam już Golda na miesiac ?

9. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    złoty pasek jak naciśniesz w x na Moja Konsola Xbox (czy jak to tam było)

Wczytywanie...

Poleć forum