1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szymihej, Styczeń 3, 2011.

1. szymihej

szymihej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Założyłem ten temat, ponieważ interesuje mnie co daje xbox live gold. Wiem, że można pobierać nowe dema itp.Ale czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć, dogłębnie wyjaśnić co jeszcze można robić w XBL co sprawia, że jest wyjątkowy czy lepszy od PSN.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lumpek933

lumpek933 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    -Mozna rozmawiac z max 8 osobami poprzez xbox live party
    -gramy na multi
    -mozna sluchac radia internetowego, ogladac filmy i telewizje (niedostepne w polsce)
    -pobierac najnowsze gry,dema,gry arcade, filmy zwiazane z grami,DLC

4. FaHaC

FaHaC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    można grać na sieci i to jest chyba najważniejsze a sciągać można nie tylko dema ale i pełne wersje muzyke filmy itd itd

Wczytywanie...

Poleć forum