Xbox Live GOLD

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

YourDestiny

Użytkownik
Użytkownik
Powiedzmy, że zakupiłem Xbox Live GOLD ze sklepu, i otrzymałem 25 cyfrowy kod, co z nim zrobić ? gdzie go wpisać aby uaktywnić Premium ? na stronie xboxa czy w samej konsoli gdzieś ?
Proszę o pomoc, ( muszę wiedzieć zanim to kupię )
 

Nitro

Użytkownik
Użytkownik
Podłączyć xbox'a do internetu. Potem wciskasz Xbox Guide ten srodkowy na padzie i przewijasz na Lewą stronę. Powinno tam być wpisz kod czy jakoś tak. I tam wpisujesz swój kod
 

Makiavelli

Użytkownik
Użytkownik
W głównym menu tam jest konto live czy jakoś tak i tam możesz kupić bezpośrednio od Microsoftu albo przepisać kod ze zdrapki.
 

YourDestiny

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki wielkie, ale proszę powiedz jeszcze czy muszę podłączać kablem ? nie mg po prostu ściągać internetu z routera, bo router mam dosyć daleko i nie wiem czy mogę przeciągnąć kabel...

Makiavelli mieszkam w Anglii więc jeśli kupie to z lokalnego sklepu z grami
 

martins20

Użytkownik
Użytkownik
zależy jaką masz wersję xbox. Jezeli slim możesz podłączyć przez wi-fi bez problemu. Jezeli starsze to tylko kablem lub kupić odbiornik wi-fi pozdrawiam
 

Marcinpl25

Użytkownik
Użytkownik
A masz stara czy nową wersję xbox'a(slim). Jak nową to nie ma problemu bo ma wbudowane wi-fi jak starą to albo kabel albo dokupienie adaptera wi-fi.
 

YourDestiny

Użytkownik
Użytkownik
Slim 4GB (Arcade) - taką mam

Jeśli jest opcja przez wi-fi powiedzcie gdzie wejść aby to zrobić, xboxa mam od niedawna więc wolę spytać na forum niż samemu się męczyć

Ponawiam prośbę o pomoc z tym całym wi-fi
 

triplex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
włączasz slima ,Moja konsola -->ustawienia systemu-->ustawienia sieciowe-->sieci bezprzewodowe

znajdujesz swoją sieć ,wpisujesz "klucz" i powinno śmigać.
 

ronnin

Użytkownik
Użytkownik
Tylko musisz mieć router z wi-fi :D
 

Bartush

Użytkownik
Użytkownik
Każdy router jest Wi-Fi ^^

Jeśli nie ma wifi, a sam rozdzielacz sygnału, to nie jest router, tylko switch.
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Każdy router jest Wi-Fi ^^

Jeśli nie ma wifi, a sam rozdzielacz sygnału, to nie jest router, tylko switch.
No takich bzdur to ja jeszcze nigdy nie słyszałem, juz lepiej nic nie pisz tylko grzecznie poczytaj czym rozni sie router od switcha
 

Bartush

Użytkownik
Użytkownik
To w takim razie oświeć mnie, bo może zastosowałem za duży skrót myślowy dla Ciebie.

Tu i tu dzielisz łącze. Switch służy głównie do rozdzielenia łącza i rozróżniania komputerów w sieci domowej, w routerze oprócz tej opcji masz wifi, dodatkowe blokowania portów, zabezpieczenia itp. Przy użytkowaniu domowym większych zmian nie uświadczyłem ^
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Router wcale nie musi miec wifi bo pierwsze routery byly w latach sześćdziesiątych, a wtedy o czyms takim jak wifi nie myślano, router przydziela adresy wew sieci, posiada firewall, nat, DHCP itd. a switch to nic innego jak przelacznik (z ang. switch) sygnalu sieciowego najtańsze switche rozdzielaj tylko sygnal sieciowy ktory moze miec lub i nie internet, switch'e z panelem administracyjnym umożliwiają np ograniczenie predkosci na danym porcie ale nigdy switch nie przydzieli ci adresu ip ani nie stworzy sieci

Router to urzadzenie przekształcające sygnal z jednego na drugi np modem + switch = router i kazdy router juz ma w sobie jeden switch
O różnicach tych urządzen na poziomie warstw ISO/OSI nie bede pisal bo to juz nie dla laikow

... Switch służy głównie do rozdzielenia łącza i rozróżniania komputerów w sieci domowej...
Switch nigdy nie rozróżni komputerów w sieci bo on tylko rozdziela sygnal
 

#PCMR

Ryżownik
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Porozmawiajcie sobie na pw o tym, co to jest router, jak tak Was to interesuje.
Z tego co wiem, nie o to pytał autor tematu...
 

YourDestiny

Użytkownik
Użytkownik
Ja już wszystko wiem, temat do zamknięcia.
Ale proszę każdego o jakąkolwiek pomoc w moim innym temacie "region"
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom