1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live GOLD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mateuszz1995, Luty 4, 2011.

1. Mateuszz1995

Mateuszz1995 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Dużo czytałem o tym i wiem ile ludzi w PL i na świecie ma problem z Xbox Live Gold.
    Więc niech każdy pisze im na skrzynkę. To nie spam żyjemy w wolnych krajach więc mamy prawo się domagać lepszych warunków (PlayStation Netowork za Free to my też chcemy) .
    I proszę nie cis kitów skoro gry po 220 zł kupujemy to stać nas na Live Gold. Ale 140zł na Rok + Internet zależy kto ile płaci na miesiąc jedni płacą 100 zł drudzy 50zł. I niby jak konsola ma być lepsza od PC jak nawet za to trzeba płacić nie licząc za przepłacanie za gry. -.-

W tytule piszcie
    Free Xbox Live GOLD
    W wiadomości piszcie
    The problem every day and night 24 / 7. PlayStation is free, we also want!.
    Free Xbox Live Gold right now.

Jeśłi to nie zadziała to media zrobią swoje :) to żaden problem nagłośnić.
    Można strajkować -.- skoro lekarze, pielęgniarki mogą to my też ! I w końcu to zrobią!!!

Proszę o e-mail xbox us

2. Lotnik421 Xbox One

3. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    pierwsze słyszę żeby ktoś miał problemy heh nie stać cię ze sklepu to allegro po drugie jak w ogóle kogoś nie stać to przeróbka i piractwo ja tam nic nie mam do M$ i teraz promocja na Gold 140 zika 12m dla mnie bomba .

PS
    wyniki sprzedaży konsol bardzo świeży news prosto z neta
    Xbox360 - 51mln egzemplarzy
    PS3 - 47mln egzemplarzy

Czyli jednak ludziom to nie przeszkadza

4. BuuuuuxD

BuuuuuxD Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja tam problemu nie mam ;d Kupuje używaki w dobrym stanie po 7-19 dolarów w Ameryce i nie narzekam. Ale niektórzy mają źleee. Te wysokie ceny przekraczające 200 zł za gry w dniu premiery, internet na kompie i XBL to troche za dużo ;/ Powinni zrobić darmowe XBL !

5. krakoo

krakoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zastrajkujcie !!! Przywiążcie się linami do torów, głódźcie się, popełniajcie masowe samobójstwa - net mi będzie szybciej śmigał :D

6. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    no właśnie u nas może drogie gry ale widziałem w Anglii FIFA 10 po 2.5Funta oraz FIFA 11 za 20 funtów nowe gry nie przekraczają 30 funtów więc zamiast marudzić to gry z UK sprowadzać lub jw z Ameryki

7. yoshipl

yoshipl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Co więcej na ten temat....

8. harvester24

harvester24 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja także nie mam żadnych problemów z xbox live. Polacy to by chcieli wszystko mieć za darmo. Pewnie na tym darmowym live'ie gralbys na piratach bo oryginaly takie drogie i ten MS to taki zły...
    Napiszę dosadnie: kupując xboxa wiedziałeś że za granie w sieci się płaci, trzeba było kupić ps3 lub pc.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

9. Mateuszz1995

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    no tak ja kupuję mam kasę na to ALE mym zdaniem to chore jest żeby za takie coś płacić ! jeśli by mogli to by zrobili jeszcze to by w singla pograć za kase można było. ! chore . Tak samo gry 200 zł za co ? za trochę plastiku ? jeśli nie mam racji to proszę mi wyjaśnić czym się różni pc od konsoli bo jednak pc-ty górują jednak sprzęt drogi i dla tego ludzie kupuję konole

10. krukens

krukens Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja bym na twoim miejscu, przed wysyłaniem jakichkolwiek maili, nauczył się poprawnie pisać po angielsku (a także po polsku).

11. Bebzu

Bebzu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    no tak, Zapłać za konsolę, kup sobię grę, opłać internet, wykup golda... już na prąd mi brakuje, i jak tu uczciwym być, piractwo to ostatnia nadzieja :) oczywiście nie popieram ale to dla wielu jedyna szansa żeby skosztować tej przyjemności. Faktycznie powinni coś z tym zrobić

12. Oski1919

Oski1919 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Oto odpowiedź: Ceny za gry na konsole są tak drogie ponieważ cene gry ok. 40% jej ceny bierze właśnie microsoft lub Playstation, a na Pc tanio, bo nie ma "przedstawiciela", który by zlecał tworzenie gier.

13. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    też mnie strasznie to irytuje, że się płaci za neta, ale nic z tym nie zrobimy. przez 5 lat pobierali opłaty i teraz nagle mają przestac? wolne żarty.

14. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    w sumie nominację na najgłupszy temat na forum, to masz w kieszeni...
    teraz pisz petycję do Bayerische Motoren Werke AG.
    niechże spasione burżuje wreszcie za free jakiś model udostępnią. bo ty chcesz! (lecz cię nie stać...)
    albo chociaż zeszłoroczne modele, tańsze przecież...

/facepalm

15. krisroza

krisroza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów
    Nie rozumiem dlaczego narzekacie na pobieranie opłat za XBOX Live GOLD. Ktoś postawił serwery, dba o ich sprawność techniczną, dba o to aby wszyscy gracze mieli równe szanse itp. 140 zł na rok to nie tak dużo. Paczka fajek miesięcznie.

Osobiście nie mam PS3 ale poczytajcie co się dzieje z darmową możliwością grania w sieci. Pełno przerobionych gier, skrakowanych serwerów i tego typu podobnych cyrków.

ktoś już kiedyś na tym forum napisał że opłata za GOLD to swoista selekcja do klasy "wyższej". W czymś za darmo można spotkać wszystko i nic.

Jeżeli kogoś stać na XBOX'a i na kupowanie gier to tę kasę raz w roku wyłuska na GOLDA również. Oczywiście cena jego nie może być wyśrubowana, bo nie będzie miało to największego sensu, ale na poziomie 140-150 zł to wydaje mi się że do przyjęcia.

16. macmac

macmac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Obecnie w kraju żabojadów .....
    Bajki opowiadasz co do gry online na PS3 . Miałem PS3 ponad 2 lata i nigdy nie spotkałem się z takimi "cyrkami" jak opisujesz . Więc nie pisz bzdur , które gdzieś wyczytałeś a sam nie sprawdziłeś w praktyce ! Nigdy nie miałem żadnego problemu z PSN i grą online na PS3 ! I teraz grając na płatnym Xbox-owym GOLD-zie nie widzę specjalnej różnicy do PSN i darmowej gry online na PS3 .

17. danieltda

danieltda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  18. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    dbanie o serwery nie kosztuje grubych milionów, które my płacimy. 99,999999999% kasy leci do ich kieszeni

19. Klocek

Klocek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ludzie - śmieszy mnie to, że tak na prawdę wszyscy idziecie jak barany za jedną osobą, boicie się napisać co na prawdę o tym sądzicie.

Wiadomo, że takie jakieś strajki czy apele nic nie dadzą. Wiadomo również, że nikt z nas nie chciałby płacić, więc nawet nie piszcie 'dla mnie nie ma to różnicy', bo zawsze w ciągu roku będzie się miało o te 150zł więcej, które można wydać na jakiś nowszy ciuch czy na prezent dla dziewczyny.

Reasumując - temat można by równie dobrze zamknąć, gdyż to nic nie da, szkoda jednak płacić skoro moglibyśmy mieć coś za darmo.

20. kajoj53

kajoj53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Całe GOLD to przesada, ale multi by poprawiło humor wielu ludziom którzy kupili X360 Arcade/Premium bo ich nie stać było na PS3 za 1500zł :)

21. Mateuszz1995

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Może zmądrzałem ;D niby to tanio bo kupiłem gold 14 miechów za 140 (10 zł miech) nie drogo. Lecz i tak są błędy trudno
    co do gier. czy to prawda że one kosztują 200zł dlatego że konsola jest tańsza i wystarczy włożyć i działa w PC trzeba bulić za niego samego a gry tanie. W sensie że grami nadrabiają wartość sprzętu ? -.-.

PS. błędy ? gdzie widzisz błędy w moich postać może się zdarzają mi jednemu ? I denerwuje mnie to (rozumiem że pisanie ładnie stylistycznie ułatwia czytanie) lecz mi to nie przeszkadza. W końcu jestem w domu :) Pewnie to skrytykujecie.

Wczytywanie...

Poleć forum