1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox LIVE Gold.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Michaleq, Grudzień 27, 2011.

1. Michaleq

Michaleq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Jestem nowy i przepraszam jeśli taki temat był. Chwilę szukałem i znalazłem kilka opinii, ale były one tak różne, że wolę się zapytać.

1. Czym różni się Xbox Live Free od Gold, mając Free nie można grać w gry przez sieć (online) ?
    2. Czy opłaca wykupywać roczny abonament Xbox Live Gold, jeśli tak to jakie zaufane sklepy/strony polecacie ?
    3. Utworzyłem konto Xbox Live na nowej konsoli Slim (sam kupowałem w sklepie zupełnie nie używana), ale nie mam darmowego miesiąca na konto Gold, zostało ono wycofane ?
    4. Jakieś porady dla nowego użytkownika odnośnie tej usługi ?

Z góry dziękuję za odpowiedź i jeszcze raz przepraszam jeśli dany temat był.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    dokładnie tak.

Opłaca się, bo wychodzi taniej. Nie będę robił reklamy - przejrzyj sobie allegro, albo w pisz w google xbox live gold.

W kwestii darmowego konta gold na miesiąc nic się nie zmieniło.

4. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    miesiac darmowy jest tylko przy zalozeniu konta na konsoli ,a nie przez strone internetowa

5. Cyga0000

Cyga0000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak zakladalem konto u kuzyna na konsoli to nie bylo do wyboru darmowego golda, jedynie za 1zl miesiąc.

6. ShowtimePL

ShowtimePL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Drezdenko
    utwórz konto na xboxie,wtedy będziesz mieć miesiąc darmowy.Wykup xbox live na cały rok,o wiele taniej Cie wyniesie(zależy jak trafisz xbox live na 3miesiące możesz dostać za 45 zł a rocznego za 120)

7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Bo twój kuzyn już wykorzystał Golda na swojej konsoli :)

Wczytywanie...

Poleć forum