1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pr0vokator, Kwiecień 22, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Pr0vokator

Pr0vokator Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Witam, zakupiłem xbox live gold na 3 miechy, kod wpisałem na stronce xbox.com na moim koncie, wszystko fajnie super, ale jak loguje się na konsoli nadal mam silvera. Wchodzę w zarządzanie kontep i jest napisane "Konto:prepaid 3M xbox LIVE gold" ważne do 22/07/2012. I mam takie pytanie o co biega? czemu nadal jestem opisany jako silver i nie mogę pograć multi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Poczekaj chwile i się zmieni

4. Pr0vokator

Pr0vokator Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Czekałem ok.30 min i nadal nic. Postanowiłem pobrać swój profil z serwerów XBL i jest gitara teraz. Dzięki i temat do zamknięcia.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum