1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Detee, Czerwiec 6, 2012.

1. Detee

Detee Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Jako, że jest to mój pierwszy post na forum warto byłoby się przywitać.

Piszę do was z małym zapytaniem. 2 miesiące temu kupiłem konsolę xbox360 slim, w zestawie załączony był 3 miesięczny live gold.
    Po tych rzeczonych 2 miesiącach postanowiłem zrealizować kod. Wklepałem go, ale o dziwo zaskoczył mnie fakt wpisaywania danych rozliczeniowych. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś wyklarował mi zaistniałą sytuację. Po co im te dane skoro wklepałem kod który powiniem mi dać bezpośredni dostęp do GOLDA. Nie chcę żeby za te 3 miesiące po upływie ważności przyszedł mi do domu rachunek w którym chcą ode mnie zapłaty za członkowstwo lub zapłaty za kolejne 3 miesiące.

Proszę was o wytłumaczenie świeżakowi o co z tym wszystkim chodzi.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. priboj

priboj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poznań
    Witam
    Golda mam non stop od ponad roku i dokładnie nie pamiętam jak to było z tymi danymi. Nie wiem czy tych danych nie trzeba wpisac tak poprostu - polityka firmy. ja na poczatku wpisałem chyba nawet nie dokładne dane a na pewno nie podawałem żadnych numerów kart kredytowych ani kont. podajsz imie nazwisko i adres i chyba tel.

4. Detee

Detee Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Owsze, muszę podać imię, nazwisko, adres i numer tel. Problem sprowadza się do tego, że nie chce podawać moich danych osobowych. Nie chce żeby po upływie tego darmowego 3 miesięcznego GOLDA przyszła mi do domu faktura w której żądają ode mnie zapłaty za kolejne 3 miesiące.

5. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Automatycznie odnawianie abonamentu Gold możesz wyłączyć na stronie xbox.com. Nie przedłużą Ci konta, dopóki nie będą mieli numeru Twojej karty kredytowej/konta bankowego.

1 osoba to lubi.
  6. doronio

doronio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Amsterdam/Opole
    Do domu nic ci nie przyjdzie.

7. kornelx

kornelx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeżeli chodzi ci o darmowego Golda na koncie to niestety teraz trzeba podać nr karty kredytowej po aktualizacji Dashboarda.

Wczytywanie...

Poleć forum