1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live gry 3rd wave spatchowane na ixtreme 1.5

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Hubert_kg, Sierpień 21, 2009.

1. Hubert_kg

Hubert_kg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Mam pytanie w sprawie bana na xbox live. Czy grajac na konsoli przerobionej ixtreme 1.5 przez neta spatchowanymi grami 3rd wave jest wieksza mozliwosc dostania bana niz gdybym gral w te same gry na nowszej przerobce i nie spatchowane? Gry sa sprawdzone przed spatchowaniem i posiadaja SS

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Niby większa jest ale jak masz dostać bana to i tak pewnie dostaniesz. Na twoim miejscu poprostu zrobiłbym update do 1.6

4. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    To czy będziesz miał 1.5 czy 1.6 raczej nic nie zmieni może będziesz miał szczęście i nie dostaniesz bana podczas fali a może dostaniesz.

5. bryan666

bryan666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    włocławek
    Ja gram w taki sam sposób ale jak gram w jakąś grę przerobioną patchem to po prostu odłączam kabel od Live i gram offline ponieważ większość gier po przerobieniu traci SP, w pozostałe gry(2nd wave) gram normalnie:) ponoć to coś daje:) trochę to męczące ale co zrobić:/ a z przeróbką wolę poczekać jak wyjdzie ix1.7 hehehehehe:)

6. sufi9

sufi9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dokładnie tak samo ja robię, w gry sprawdzone (2nd wave) na iXtreme 1.4 gram online. Natomiast gdy gram w gry spatchowane (3rd wave) np: Fight Night Round 4 to wtedy odpinam kabel od neta :D:D jak narazie nie mam problemów ;] pozdrawiam

7. Evill

Evill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Ja do niedawna często w Fight Night Round 4 przez neta grałem i bana jeszcze nie mam :p

8. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Bo bany są dawane FALOWO!

Wczytywanie...

Poleć forum