1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live i granie w GTA przed Premierą ;)

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Przemi06, Październik 4, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Przemi06

Przemi06 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Siemka mój znajomy zadał mi dziś pytanie (mam dłużej xboxa i myśli że wiem dużo co nie zawsze jest prawdą) A więc zadał takie pytanie ... " Słuchaj chciałem podłączyć Xbox Live ale jak wiesz grałem w GTA 4 przed premierą ,skasowałem profil na którym grałem w GTA4 i założyłem nowy chce teraz pograć w Xbox Live ale boję się ,że dostane bana przez tego GTA ...Jak sądzisz dostane ?" A więc odpowiedziałem tak
    "Myślę ,że nie dostaniesz bo skasowałeś profil z GTA4 więc nie ma żadnych savów ani śladu po GTA więc podłączaj spokojnie Live " Czy dobrze mu powiedziałem ? Ma Flash iXTREME 1.41 ...Może ktoś obeznany pomóc ? Żeby potem na mnie nie było :D dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. przeo_91

przeo_91 Guest

Odp: Xbox Live i granie w GTA przed Premierą ;)

Było tyle tematów o banach że nie pozostaje mi nic innego jak zamknąć.

Ale nie przesunę go do kosza.

PS. Dobrze koledze powiedziałeś :) Bana nie dostanie :p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum