1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live i PSN w liczbach

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez mentes, Luty 12, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy

Każda okazja jest dobra do pochwalenia się liczbami dotyczącymi cyfrowych usług. Gdy wczoraj Microsoft pochwalił się, że "liczba osób płacących abonament" dobiła do 23 milionów, Jack Trenton z Sony rzucił 40 milionami założonych kont na PSN.

W styczniu na Xbox Live padł kolejny rekord liczby jednocześnie zalogowanych osób: 2,3 miliona, tymczasem Sony ogłosiło, że w zeszłym grudniu zanotowało 155 proc. wzrostu obrotów na PSN w porównaniu z grudniem 2008 roku. Dla każdego coś miłego, dzięki czemu może czuć się lepszy.

Porównywanie liczby użytkowników Live do PSN i licytacja nimi nie ma za bardzo sensu - nie wiadomo, ile kont byłoby na tym pierwszym, gdyby był darmowy, a na drugim, gdyby był płatny. To co najważniejsze, to to. że obie usługi ciągle się rozwijają i coraz więcej osób chce z nich korzystać.

Być może kiedyś doczekamy się łatwego dostępu do statystyk dla obu usług w Polsce.

Żródło:

http://polygamia.pl/Polygamia/0,0.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. prolo3

prolo3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    bia
    nie dziwi mnie wynik XBL, ale wg. mnie PSN jest lepsze (pod względem cena/jakość) no bo w końcu jest za darmo :D

4. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    :/... psn lepsze?? Lagi jak z tad na ksiezyc (wiem po gralem na PSN na internecie 2mb w CoD:5 i ogolnie nie polecam), Polowa mniej dem do sciagniecia, i ma sie wrazenie jakby tam sie nic nie dzialo. A na XBL? Zadne lagi,wywiady na temat gier, masa dem, fajne avatarki ktore upiekszaja to wszystko, ogolnie czuc ze cos sie tam dzieje, a 20zl na misieac lub 120zl na rok to nic ;)

5. caligator

caligator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    grałeś?? ile czasu, gdzie?? te "lagi na psn" to mit stworzony przez ludzi których **** ściska że jest darmowy... cały czas gram i jakoś nic się nie dzieje...

zreszta kto pozwoliłby sobie na lagi skoro np. taki MAG jest grą tylko wielosobową? płacę za grę która opiera się tylko na multiplayerze więc jakbym zauważył lagi to bym był nieźle wkur.... dodam jeszcze tylko tyle że 256 graczy gra jednocześnie i ZERO lagów...

a te 120zł które są "niczym wielkim" wolę wydać na grę... grosz do grosza a uzbiera sie kokosza jak to mówią...

6. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Chodze czasem do sasiada ktory mieszka 5 metrow obok mnie i ma PS3, jak przychodze do niego w normalny dzien jest dobrze, jak weekend jest juz ciezej, ogólnie nie mowie ze sa caly czas lagi, ale nie ma tej swobody jak na xboxie ze siadasz i o lagach nie ma nawet mysli, zreszta na jego internecie podlaczylem xboxa i wszystko chodzilo cacy a w tym samym czasie na PSN byly spore lagi (weekend), takze nie mow ze PSN jest na takim samym poziomie z pingiem jak XBL bo to nie prawda .

7. Hesperide

Hesperide Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Toruń
    Gdyby zrobili live w polsce, mogłbym twierdzić że jest lepszy, tak moje zdanie jest nieco podzielone. :D

8. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Szczególnie teraz, gdy wyszedł ix lt :DD

9. Voodoo199

Voodoo199 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nsa
    lagi.... <lol2> ktoś tak kiedyś powiedział że są lagi i teraz wszyscy je widzą . ja grałem na 2mb necie na psn i zaraz po tym na xbl i nie widziałem za wielkich różnic ;d no ale jak chce sie widzieć rożnice to się widzi, nawet gdy ich nie ma

10. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Te statystyki są oczywiste, skoro PSN jest we wszystkich krajach świata, a XBL tylko w wybranych.

11. Therioon

Therioon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Manchester
    Odwieczna walka ps3 i xboxa trwa. Szkoda ze ludzie na sprawę tych dwóch konsol nie potrafią spojrzeć obiektywnie :)

12. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    PSN się rozwija, a lagi są i na LIVE w każdym bądź razie tym na pc bo na XBL już długo nie grałem:p

13. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Jak ja nie lubie takich porównań, przecież każda usługa ma coś innego do zaoferowania, i znajdą się zwolennicy jednej usługi jak i drugiej, jak dla mnie xbl jest naprawde dobry, ale nie moge powiedzieć że jest lepszy od psn :D, tak więc takie porównania nie mają żadnego sensu.

14. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zgadzam się !
    bo kolega piszę o usługach dostępnych w Polsce ,bo wiadomo ,że dla Anglika XBL będzie lepszy z powodu Sky,lastFM,1v100 czy Zune
    A jeśli chodzi o lagi to koledzy nie mają pojęcia o czym piszą.

15. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  16. only

only Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To troche dziwne, wydawać 200zł za jedną grę, która starcza na 8 godzin zabawy, a tak trudno zapłacić 120zł za roczną gre online.

17. yokus

yokus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie ma porównania między PSN a Xbox Live...wiadomo że ta darmowa jest lepsza. Denerwującą sprawą sa jednak lagi na tej sieci....Myślę że gdyby Xbox Live także był darmowy to serwery także byłyby przepełnione co wywołałoby spore lagi.

18. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    ee tam. Nie wiem skąd wy macie neta. Ja mam Netię na łączach TP i żadnych lagów na PSN nie miałem. A sprawę przesądza to , czy gra ma postawiony dedykowany serwer. Jeśli nie ma to cześć , bez lagów się nie obędzie , bo nie każdy ma neta 8MB żeby z p2p normalnie pograć przez neta.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum