xbox live i wiek

qwer76

Świeżak
Świeżak
Cześć, mam do Was pewnie pytanie. Mam 17 lat i niedługo skończę 18 ale nie chcę mi się tyle czekać. Czy jeśli założę konto xbox live ale będzie on oczywiście zależny od drugiego konta, gdzie jest tam użytkownik pełnoletni to jeśli skończę te 18 lat to czy on będzie dalej od tego drugiego konta zależny i czy będę mógł grać w gry od 18 lat do tej pory aż ich nie skończę i grać na multi w takie gry jak Gears of War?
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Załóż jedno konto z datą urodzenia np. 1994 i będzie ok.
 

qwer76

Świeżak
Świeżak
No niby można by rozwiązać sprawę w ten sposób ale osobiście chciałbym mieć konto z własnymi danymi i datą bo to jednak jest co innego wydaję mi się :D Dlatego się pytam bo próbowałem znaleźć informacje o tym w regulaminie ale nic nie znalazłem więc albo tego nie ma albo jestem tak nierozgarnięty, że się nie doszukałem.
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
I tak na to nikt nie patrzy.. wiesz ile osób na świecie ma konto z fikcyjną datą urodzenia? Nie będziesz pierwszy :)
A po co potem kombinować, załóż jedno i tyle.
 

shte-fun

Użytkownik
Użytkownik
Zawsze po uzyskaniu dowodu osobistego możesz zmienić dane w koncie.

Swift'nięte z Galaxy S4 dzięki Tapatalk'owi.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
daty urodzenia nie zmienisz...
 

lubietelefony

Banned
Użytkownik
O, ja jestem z 94'
 

ixikus

Użytkownik
Użytkownik
Dobra rada. Jeśli nie jest to konto bankowe lub nic związane z urzędem zawsze podawaj wiek 18+. Nic to nie zmieni a uchronisz sie przed niemilymi konsekwencjami niepelnoletnosci jak niektorzy gracze w fifa14. Od 16 roku mozna dzialac w fifa ultimate team. Nie mowie o szemranych stronach jak pobieraczek, i inne z "legalnym" ściąganiem czy oglądaniem filmów.

Wysyłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom