1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live i zdrapki - kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rafpifpaf, Wrzesień 18, 2010.

1. rafpifpaf

rafpifpaf Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    cześć,
    Mam kilka pytań odnośnie usługi XBL:

1. Na allegro oferowane są typowe kody ze zdrapek jak i konta silver, które otrzymujesz wraz z punktami. Które warto kupować i dlaczego?

2. Mam Xboxa nie cały miesiąc i do tej pory wykorzystałem tylko jedno konto z miesięcznym darmowym goldem. Kupując punkty z kontem silver - w jakiś sposób stracę kolejne darmowe konto gold? Chodzi mi o to czy konto silver, nie zamieni mi się w gold?

3. Sprzedawcy oferują 24h gwarancje na punkty (chyba dotyczy tylko tych z kontami silver), co potem może się stać z tymi punktami? Dlaczego one znikają?

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. KepaD90

KepaD90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stryszawa | Sucha Beskidzka
    Ad.1 Warto kupic te tansze czyli konta z pkt, jesli chcesz wydac na gry. Kupuj zdrapki tylko jesli chcesz kupowac jakies ciuchy dla avatara. Przy koncie z pkt nie da sie ich przeznaczyc na ciuchy, bo beda one przypisane do tego nowego konta, a nie do Twojego. Nie ma obawy przed pkt razem z kontami.

Ad.2 Nic sie zlego nie przytrafi, dostaniesz nowe konto z pkt do wykorzystania, a pozniej mozesz spowrotem wrocic do swojego starego konta.

Ad.3 W sumie nie wiem dlaczego, ale tak juz jest. Dlatego lepiej w 24h wykorzystac swoje pkt na zakupy.

Mam nadzieje, ze pomoglem :)

4. rafpifpaf

rafpifpaf Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wielkie za odpowiedź:)

5. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Podepne się pod temat.
    Czy jesli sciagne DLC z takiego konta to ono sie przypisze do konsoli? I będę mógł na moim dziend0brym grać normalnie :D ?

6. Art.13

Art.13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    Tak

Wczytywanie...

Poleć forum