1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live ! Ile lat?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Vancries, Styczeń 23, 2013.

1. Vancries

Vancries Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    1)Witajcie mam 16 lat i gdy zakładam konto na XBL to wyskakuje mi komunikat do rodziców... Ile trzeba mieć lat żeby to nie wyskakiwało? Albo da się to wyłączyć? Ile trzeba mieć lat zeby grać normalnie przez XBL?

2) Jeśli bd miał konto i bd miał golda , to bd mógł wpisać passy do mojego konta na profilu mojego brata żeby On też sobie grał?

2. Lotnik421 Xbox One

3. szczepan997

szczepan997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Odp: Xbox Live ! Ile lat?

1. Trzeba miec 18lat
    2. Gold jest tylko na konto na ktorym zostanie wpisany kod.

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

4. Vancries

Vancries Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A moge te konto zalogować też na profilu mojego brata? Bo mamy wspólną konsolę i razem przez neta nie bd grać.

Da się ten komunikat jakoś wyłączyć?!

5. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    grajcie na jednym bo gold jest tylko na jedne konto co się wpisało kod. a druga sprawa minum 18lat bo innaczej będzie o kontroli rodzicielskiej.

Wczytywanie...

Poleć forum