1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live Indie Games

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Alex789, Październik 5, 2014.

1. Alex789

Alex789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, czy jest w ogóle jakaś możliwość kupna takiej gry Indie oczywiście mówię tu o angielskim markecie bo w Polsce niedostępne. Pytam, bo ani mój Paypal ani bezpośrednio przez kartę płatniczą nie przechodzi. Konkretnie chodzi mi o Total Miner.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    To może doładuj zdrapką?

4. Alex789

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Okej tylko czy zdrapki PL mogą być ? Bo Amazon nie udostępnia sprzedaży zdrapek w funtach, jeśli nie jest się z USA :D Trochę dziwne ale prawdziwe.

5. djremix

djremix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    piła
    Ja np mam dwa konta jedno pl drugie usa. To drugie doładowuję zdrapką 5$ 10$ itp i kupuję gry. Wydaję mi się że muszą to być zdrapki usa nigdy nie ryzykowałem z eu. Zawsze na allegro szukałem zdrapek do kont usa. Pozdro

6. Alex789

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No w sumie racja zapomniałem że na allegro można kupić US zdrapki, dzięki za pomoc.

7. Alex789

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeszcze jedno czy jak zakupię gry na US to nie będą one w wersji NTSC ? Czy cyfrowe w ogóle nie mają tych blokad ?

Wczytywanie...

Poleć forum