1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox LIVE jak jest u was

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez brook1234, Styczeń 4, 2010.

1. brook1234

brook1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Xbox LIVE jak jest u was mam mianowicie taki problem mam neta osiedlówe 4mb na kompie chodzi elegancko a w konsoli nie za bardzo np gram we fife 09 to cieżko trafić na mecz żeby płynię się grało czy to jest tak że inni maja neta słabego czy jak czy ta grę
    tak zje... ze ona tak działa proszę o pomoc i czy da sie jakość sprawdzić np na tej fifię jakość mojego połączenia tak jak np w iss no ale iss tnie ale czytałem na necie że iss przez live to nie wypał

2. Lotnik421 Xbox One

3. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Tylko w niektórych grach wyświetla się jakość twojego połączenia. Wiem ze w MW2 i Splosionman. A jak pobierasz coś z XBL np. demo to pobiera szybko?

4. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    ja mam 5 MBit i też potrafi przyciąć właśnie Fifa10 CoD4 wszystko w porządku, Battlefield też OK, Zleży też to od łącza oponenta pewnie i obciążenia serwerów

5. brook1234

brook1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    nieraz szybko nie raz wolno może karta walnięta jest ?? jest jakiś sposób żeby sprawdzić przesył między kompem a x360 coś jak ftp

6. Shodan155

Shodan155 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olkusz
    Ja mam neta 6mb, rozdzielony na dwa kompy + konsola. Gry przez Marketplace pobiera dosyć szybko, ale najważniejsze jest to że kompów nie muli. Spokojnie da się grać np w CS'a albo WoW'a podczas pobierania

7. euro

euro Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja mam tylko 1mb a chodzi wszystko elegancko

8. chmuri

chmuri Banned Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    powiedz jakie masz IP zewnętrzne to sprawdzę jakoś podłączenia do ciebie i wejdź sobie na strone http://www.speedtest.net oraz http://www.pingtest.net i wklej wykresy jakości połączenia.

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum