1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox live karta prepaid

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Alvarezz0, Październik 17, 2013.

1. Alvarezz0

Alvarezz0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Abu Dhabi, United Arab Emirates, United Arab Emira
    Witam
    Mam kod na miesięczną usługę korzystania z xbox live, ale okazało się że nie da się go użyć na polskich kontach -.-. Tak więc przeniosłem konto na Anglię w nadziei, że tam poprawnie zadziała kod wszystko było cacy do momentu w którym trzeba podać dane rozliczeniowe, uzupełniam wszystko ale zawsze wywala błąd że są niepoprawne. Czy xbox zawsze musi sprawiać jakieś problemy. Ktoś ma jakiś pomysły co robić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Znam tylko jedno rozwiązanie. Wpisz poprawne dane. Sam mam tak konto zmigrowane na usa i bez problemu wpisałem fałszywe dane.

4. Alvarezz0

Alvarezz0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Abu Dhabi, United Arab Emirates, United Arab Emira
    Ja pierniczę, działa ! Mam nadzieję że mnie nie zamkną za to :D. Dzięki za pomoc.
    temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum