1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gelu89, Listopad 21, 2012.

1. Gelu89

Gelu89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    jestem szczęśliwym (od niedawna) posiadaczem konsoli i miałbym kilka pytań. Otóż obecnie mieszkam i pracuję za granicą (Belgia), także przy rejestracji swojego konta na Xbox Live wybrałem język Polski ale jako kraj dałem Belgia i teraz mam interfejs w dwóch językach (polski i niderlandzki), niby to bardzo nie przeszkadza ale irytuje, czy idzie coś z tym zrobić (dodam jeszcze że przy logowanie się na strone Xbox również wszystko mam po niderlandzku)?

Kolejne pytanie czy jeśli jako kraj kojarzony z Xbox Live jest Belgia to gry, które kupie w opcji na żądanie będą ustawiane jako język preferowany niderlandzki?

Ze strony głównej Xbox wyczytałem że nie można zmienić kraju na który było rejestrowane konto Live i w przypadku pobytu w innym będę musiał zakładać kolejne konto, czy to znaczy że gdy wrócę do Polski będę musial tworzyć calkowicie nowy profil tracąc przy tym wszystkie osiągnięcia czy po prostu będę musiał w jakiś sposób usunąć konto Live z obecnego profilu i zarejestrować je ponownie tylko że tym razem w Polsce?

Jesli powyższe pytania były to z góry przepraszam, mam bardzo malo czasu pracując tutaj a chciałem zmieścić wszystko w jednym temacie. Wszystkie porady mile widziane :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Tak, dash czasem ( w niektórych krajach) jest w dwóch językach. Język preferowany będzie Polski, bo taki masz w konsoli, a jeśli gra nie posiada języka polskiego, to będzie ona po Angielsku. Jeśli wrócisz do Polski, konto wciąż będzie na Belgię, ale możesz zadzwonić do supportu M$, i poprosić o wyemigrowanie konta do Polski. Nie polecam, trwa to nawet do 6 tygodni i wydaje mi się (tak ktoś kiedyś pisał), że tracisz przy tym licencje na gry (pobrane z Xbox Live) i nie będziesz mógł w nie grać, jeśli już będziesz musiał kupić daną grę jeszcze raz. Mam nadzieję że pomogłem, jeśli się mylę o do emigracji kont (bo za bardzo się na tym nie znam) to proszę kogoś, kto to ogarnia, o poprawienie mnie.

4. Gelu89

Gelu89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za opdowiedź. Z tym dashem w dwóch językach idzie coś zrobić? I jeszcze pytanie odnośnie konta Live, czy będzie mozliwe usunięcie samego konta Live bez potrzeby kasowania całego profilu?

Wczytywanie...

Poleć forum