1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX LIVE. Kilka pytań.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Chrupek119, Listopad 27, 2012.

1. Chrupek119

Chrupek119 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam kilka pytań odnośnie założenia konta na XBOX Live w UK:

1. Po pierwsze czy opłaca się dzisiaj założyć konto na XBOX Live UK, czy może lepiej założyć konto na XBOX Live PL. Pytam się ponieważ zawartość na XBOX Live UK jest o wiele większa niż na PL.

2. Aby założyć konto potrzebny jest adres e-mail, i tu zaczyna się Moje drugie pytanie. Czy mogę posiadać Polski adres e-mail na przykład w WP.pl

3. Czy przy wypełnianiu ankiety podczas zakładania konta na XBOX Live UK muszę podać adres zamieszkania z Wielkiej Brytanii, czy z Polski.

4. W jaki sposób założyć konto na XBOX Live UK.

5. Czy gry pudełkowe kupione w Polsce w systemie PAL będą działały na takim koncie.

6. Czy zdrapki z XBOX Live Gold, oraz Microsoft Point's kupione w Polsce, Mam tutaj na myśli zdrapki PL/EU będą działały na takim koncie.

7. Czy gry na żądanie, oraz dodatki DLC zakupione w XBOX Live Marketplace na koncie UK będą działały w Polsce.

8. Czy na XBOX Live UK występują takie ograniczenia jak na XBOX Live USA Mam tutaj na myśli ograniczenia polegające na blokadzie regionalnej oraz blokadzie adresu IP, czy też wszystko działa tak jak na XBOX Live PL.

2. Lotnik421 Xbox One

3. darkness13

darkness13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Grodzisk Maz.
    1.Uważam że lepiej założyć konto na UK z racji tego że tam wybór dodatków itp. jest większy
    2.Tak możesz mieć polski e-mail sam gram na takim :)
    3.Tego akurat nie wiem, ale wydaje mi się, że można podać fikcyjny adres zamieszkania w UK
    4.Konto na UK zakładasz poprzez konsolkę(napewno znajdziesz tam taką opcje)
    5.Tak
    6.Tak
    7.Tak
    8.Raczej nie ma takich ograniczeń, bo sam gram na koncie UK i żadnych blokad nie mam

4. Chrupek119

Chrupek119 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odnosząc się do punktu ósmego Mam na myśli wszystkie aplikacje które znajdują się na koncie XBOX Live UK, takie jak Netflix, Demand 5, BBC Player itp.

5. Wujaszek609

Wujaszek609 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy mając konto Live założone na UK będzie mnie łączyło w grach na serwery UK z gorszym pingiem? Czy jeśli region konsoli mam PL to będą to serwery PL?

Wczytywanie...

Poleć forum