1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live Kod Pomocy!!! Przepadł? SZYBKO PROSZE

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Nikolai, Sierpień 23, 2010.

1. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam przed chwilą kupiłem kod Xbox Live na 3 miesiące i ktoś przysłał wiadomośc i ją odczytalem. wypełnianie informacji przepadły, chciałem wprowadzic drugi raz kod ale już się nie dało! Kod jest nieprawidłowy. Jutro wygasa mi Darmowy Gold który dostałem od M$. Proszę o pomoc bo to były moje jedyne pieniądze. Czy jeśli wygaśnie mi darmowy GOLD to wbiją się te 3 miesiące ? Wypełniałem informacje o ulicy, kodzie, numerze telefonu PROSZĘ O POMOC

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    .odświeżam

4. mlodypy

mlodypy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Prabuty
    spróbuj jutro powinno być ok , to nie możliwe żeby kod przepadl. a tak przy okazji to zapisz sobie dane i nr tel no chyba ,że podales prawdziwe bo ja dziś przy odzyskiwaniu gt musialem podać imię nazwisko i nr tel , wcześniej tego nie bylo...

Wczytywanie...

Poleć forum