1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live konfiguracja internetu na xboxie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mc2, Grudzień 27, 2010.

1. mc2

mc2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam na laptopie internet PLAY ONLINE i jak mam zrobić żebym skonfigurował internet na xboxie , bo nie wiem ;/ Ten internet jest przez USB czy mogę podłączyć do xboxa i normalnie zainstalować czy jak to jest bo nic nie wiem ;/ czy jakoś on ma być podłączony na laptopie i jakoś zrobić żeby xbox go wyszukał i skonfigurował bo nie mam pojęcia ;/ chce to zrobić ponieważ chce pobrać sobie pare demek :) dzięki z góry za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
Wczytywanie...

Poleć forum