1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live, Konflikt IP, niemoge sie podlaczyc

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez maras92, Październik 4, 2009.

1. maras92

maras92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    Witam wiem byl jeden juz temat na tym forum ale nie pomogl mi i raczej to nie ten sam problem.

Otoz od 5 dni niemoge sie polaczyc do xbox live zrobilem 3 formaty 2 razy XP raz Windows 7 i nic dalej nic nadal ten sam problem pokaze wam co sie dzieje:
    Moje ustawienia:

BŁĄD

I Pisze mi nadal ze albo problem z DNS albo ze mam odlaczyc i polaczyc ponownie modem.
    Wiem na obrazku w Xboxie niemam wpisanych DNS ale juz wpisywalem dzialo sie to samo ;/

Ogolnie mam neta w Netii 1mb xbox podlaczony przez kabel LAN czy tez sieciowy. Wszystko chodzilo rok dopiero od 5 dni mam ten problem. Zadne problemy z netem wszystko chodzi poprostu jest cos w ustawieniach zrąbane moze wie ktos jak mi pomoc?
    dzieki z gory

2. Lotnik421 Xbox One

3. grzech1991

grzech1991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    PC:

IP: 192.168.0.1