1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX LIVE konto Gold - pytanie o zdrapki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez doronio, Grudzień 4, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. doronio

doronio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Amsterdam/Opole
    Witam.
    Kupiłem niedawno konsole Slima z kinectem w Media expert.
    Kupuję zawsze golda na 12 miesięcy, a z tą konsolą dostałem zdrapke 3 miesiące - więc jej nie potrzebuję
    Na zdrapce jest napisane "here,s 3 months of gold on US" tzn, że działą tylko na konta USA? przeciez to parodia sprzedawać konsole z w Polsce z goldem na US???:cool:

2. Lotnik421 Xbox One

3. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Jak jest napisane że na US tzn. że jest na US.
    hmm.. dziwne

4. albinos

albinos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    no to co za problem sprzedaj zdrapke komuś;] pozatym jak masz zdrapke us to mogłeś sam wybrać konsole i zdrapke tzn pewnie była ta sama konsola ale zinną zdrapką. skąd oni wiedzą w jakim regionie masz zarejestrowane konto ? trzeba było sie zapytać i znaleźć taką w której zdrapka Ci pasuje

5. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    a konsola pal czy ntsc? skoro 3miechy na us?

6. doronio

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Amsterdam/Opole
    NO co wy przeciez nie bede wybebeszal pudelka oryginalnie zapakowanego zeby sprawdzic czy zdrapka jest EU. chodzi mi ze ja jej nie potrzebuje i chce sprzedac komus i nie chce dezinformować.
    Konsola oczywiscie ze PAL normalnie kupiona w Polskim sklepie, gram na oryginalach tylko i wszystko mi śmiga, zresztą konsola została wyprodukowana na nasz rynek, gdyż napisy na niej są w jezykach europy wschodniej, śrokowej i bałkańskich.
    Doatkowo dostałem zdrapke na sciągnięcie Kung Fu Pandy 2, której nie można kupić na rynkach EU - chodzi mi o ściagnięcie za pointsy lub cash, jest ona dostepna w wirtualnym sklepie ale US.
    Mimo wszystko pobrała mi konsola sprawnie.
    Jeszcze raz podkreślam, że ten zestaw był oryginalnie zapakowany konsola slim 250GB + kinect + Kinect adv.. + kung fu panda + xbox live gold ...
    Czy ktoś próbował taką szdrapką US doładować konto PL lub w ogóle EU?? Bo ja mam konto Holenderskie tak w ogólle

7. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Zdrapka US nie przejdzie na innym koncie.

8. albinos

albinos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ale mogłeś się sprzedawcy zapytać na jakim koncie jest zdrapka;]

9. doronio

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Amsterdam/Opole
    hehe Myślisz, że jakiś tam kolunio z Media Expert który pewnie sam do końca nie wie co to jest XBOX LIVE bedzie wiedział??
    Toi tak jak spytalem się kiedys w Media czy ten TV odtwarza Zripowane blu-raye, to powieddzial, że sprawdzą i jutro zadzwonią hehe oczywiście nie zadzwonili ;]

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum