1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live konto, problem / pytanie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Vexec, Grudzień 4, 2012.

1. Vexec

Vexec Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć, otóż od wczoraj jestem właścicielem Xbox'a. Założyłem konto, tyle że, przy zakładaniu musiałem podać dane do konta hotmail (id i hasło), i jak chce zmienić hasło to zmienia się hasło do mail'a. A jest to nierozsądne by było takie same hasło do konta i mail'a. Czy można zmienić tylko hasło do maila lub czy da się założyć konto bez podawania danych do konta Microsoft (hotmail etc).?

Z góry dziękuję
    Vexec

P.S Czy jak zrobię sobię triala według tego poradnika: (http://xboxforum.pl/xbox-live-16/darmowy-trial-xbox-live-14dni-za-free-145244/) to czy mogę dostać za to bana?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ewa Garus

Ewa Garus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piastów, Poland
    Kupiłam dziecku xboxa i mam tam w zestawie kod na jedną grę do ściągnięcia z xbox live. Żeby to zrobić muszę założyć konto. Jednak na jednym z kroków system prosi o podanie numeru karty kredytowej w celu zweryfikowania mojej pełnoletności. Nie mam i nigdy nie posiadałam karty kredytowej.
    Czy to oznacza, że ktoś kto nie posiada karty kredytowej nie może założyć konta, a tym samym skorzystać z zakupionego niedawno produktu?
    Czy ktoś spotkał się juz tym problemem?

4. 4Fun

4Fun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Odp: Xbox live konto, problem / pytanie.

@up
    jest opcja pomiń ten krok

@up2 hotmaill to poczta microsoftu,.która łączy się z live.

ZaTapatalkOwane z Samsung Galaxy Y

5. dycio1

dycio1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jak mam LT 3.0 i nie mam jeszcze konta Xbox Live to mogę założyć? I korzystać z funkcji online?

6. kaktus00

kaktus00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Możesz założyć bezpłatne konto www.paypal.com/pl i je skojarzyć ze swoim kontem xbox live zamiast karty kredytowej.
    Po zakupie możesz założyć 3 konta, każde będzie miało miesięcznego GOLD'a (jedno konto na miesiąć). Pamiętaj jednak, żeby potem wyłączyć opcje automatycznego przedłużania golda w ustawienia xbox live.

7. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    do dycio1
    tak możesz założyć, sam tak mam i korzystam od października bez problemu

8. Pina

Pina Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    gdZ'
    Od razu zakładałeś konto na XboxLive czy najpierw musiałeś na stronie Microsoft'u ?

Wczytywanie...

Poleć forum