1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live Konto - Pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Qlak, Sierpień 1, 2010.

1. Qlak

Qlak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie.
    Mam dość spory problem ze stworzeniem konta Xbox Live.
    Na wstępie chciałem zapytać czy w ogóle jest MOŻLIWE stworzenie konta LIVE z konta które poprostu jest na konsoli bez straty osiągnięć, save'ów itp?
    Ja swoje konto mam już 3 lata, ale kurcze mój brat ostatnimi czasy zaczął dużo rypać na Xboxie, a nie tylko tak okazyjnie jak niegdyś i chciałby mieć też dostęp do sieciowych rozgrywek. Obawiamy się tylko co z save'ami i osiągnięciami. Czy miał ktoś kiedyś taki problem? Nigdzie nie mogę o tym przeczytać, pisałem też pytanie do Microsoftu do działu odpowiedzialnego za to, ale nie dostałem odpowiedzi. Może ktoś z Was wie jak to załatwić?

Uprzedzam, że zwykłe "UPGRADE TO SILVER/GOLD" wcale tak nie działa, ile razy tworzyłem konto live czy sobie za pierwszym razem, czy znajomym gdy kupili konsole, wszysty traciliśmy save'y oraz osiągnięcia.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc :).

2. Lotnik421 Xbox One

3. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie. Logujesz się na konto. Klikasz wielki guzior na padzie. Wybierasz dołącz do usługi Xbox Live. Rejestrujesz nowy GamerTag bez straty czego kol wiek. Sprawdzone bo sam to zrobiłem na moim Arcade.

4. milosztor

milosztor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Toruń
    No jezeli masz konto offline, i nigdy nie laczyles sie z XBL, to wystarczy, ze wejdziesz w opcje swojego konta i tam masz "Dolacz do Xbox Live". Osiagniecia ci zostana i save'y.

P.S. Sorry za brak polskich znakow, ale pisze z niemieckiej klawiatury.

5. wawrzyn18

wawrzyn18 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kielce
    DOKŁĄDNIE TO WYGLĄDA TAK:
    Wchodzisz w ustawienia konsoli wybierasz tam region Stany Zjednoczone np.
    Następnie zakładasz maila nie eu,pl itp najlepiej żeby był to mail ze UK
    Potem klikasz duży "X" na padzie. (na starym koncie)
    Zaloguj się do usługi xbox live
    Tam wypełniasz wszystko. Potrzebne ci będzie: (wyżej podany mail, miasto stan i kod pocztowy z UK) Co do miasta i do kodu to koneiczne.

U mnie to wyglądało tak: Założyłem maila z końcówką .gov podalem przy rejestracji Floryde kod pocztowy i miasto wziąłem z googli. I wreszcie mi zadziałało :)
    Jak nie będziesz mógł sobie poradzić pisz na PW lub gg chętnie pomogę

Wczytywanie...

Poleć forum