1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live kontra ps store

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Maniak123, Październik 22, 2012.

1. Maniak123

Maniak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,jestem szczesliwym posiadaczem x360 od 4 lat.Oczywiscie mam przerobionego ale mialem zawsze chrapke na ps3 i serie Uncharted i God of war 3.Kupilem ps3 w sierpniu i nie mam zamiaru jej przerobic.Podlaczylem ps3 przez wifi i pieknie smiga necik.Ogralem dwie pierwsze czesci Uncharted i musze stwierdzic ze takich gier mi brakowalo na x klocku,do tego dochodzi jeszcze multi w uncharted 2 darmowe.Pobralem duzo darmowych dem z ps store i w dwa demka mozna grac przez siec,chodzi o nba 2k13 i killzone 3.W killzone 3 mamy dostepna tylko jedna mape i gramy tak dlugo az osiagniemy 10 piziom,grania mnostwo przez siec i w nba mozemy pograc przez siec tylko 1 kwarte,gra sie 5 min.Mozna ogladac w ipla sriale itp itd,jest przegladarka internetowa jest jeszcze tvn player oraz kanal axn.A dolozmy do tego jeszcze ze placac rocznie za abonament ps store 195zl otrzymujemy za darmo 45 gier do pobrania za darmo.I ma teraz takie pytanie czym tu sie moze ostatnio poszczycic microsoft?bo ja od dluzszego czasu gralem w gry multiplatformowe ktore tez sa dostepne na ps3.A zobaczcie sami ile ma tytulow na wylacznosc ps3.Ja kupuje gry na gieldzie uzywane od 30 do 60zl.Naprawde polecam ps3.Ogolnie x360 przez te cztrey lata dostarczyl mi mase radochy ale ps 3 wygrywa moim zdaniem i nie jestem zadnym fanboyem.Wklejam link i przeczytajcie jeden komentarz kolesia ktory wymienia częsc gier dostepnych za darmo w ps store link: Drugie podejście PlayStation Store | PPE.PL - Portal PSX Extreme

2. Lotnik421 Xbox One

3. SwirekPL

SwirekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Odp: Xbox live kontra ps store

Każda konsola ma swoich zwolenników, sam wybrałem xbox ponieważ mieszkając w stanach miałem baaardzo duża ofertę. Netflix, hbo i dużo innych. Oczywiście sprawa ma się inaczej w polskim xbl, który jest naprawdę ubogi. Bo jeżeli chodzi o zagraniczny xbl, to nie można mu wiele zarzucić.

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2

4. Maniak123

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak ja to rozumiem ze xbox live ma swoich zwolennikow.Zapomnialem napisac ze jeszcze ps3 ma blu ray ale to chyba kazdy wie.Ale w cenie 195zl tyle gier za darmo?to nawet wypalajac gry pirackie na x360 wyjdzie cos kolo tego lub drozej,a tu mozna pograc jeszcze w te gry przez siec za darmo.Ja nie ma xbox live bo mam przerobiona konsole,takze prosze wpisujcie co mozna ciekawego tam porobic,nigdy sie nie orientowalem w uslugach online w konsolach.Pozdrawiam wszystkich graczy tyvh ktorzy graja na sprzecie billa oraz od żółtych kaczek:)

5. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Z całym szacunkiem co do twojej osoby, ale jaki jest sens tego tematu?

Co łeb to opinia.

6. Maniak123

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Sens tego tematu jest taki ze przez 4 lata microsoft nabijal mnie w butelke,tzn malo tytulow na wylacznosc,brak blu raya platne granie przez siec,bawilem sie swietnie tylko z grami multiplatformowymi.Z calym szacunkiem ale wiekszosc tematow na tym forum jest bez sensu.A napisalem tylko jak ma sie sprawa gier i uslugi sieciowych na oba systemy.Jezeli cos nie pasuje prosze o usuniecie tematu.Pozdrawiam Moderatora

7. DJVahn

DJVahn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Jak się potrafi kombinować to Xbox Live też jest za darmo ;) od roku nie kupiłem ani razu Golda a jakoś gram po sieci. Kupuje 25 plytek za 40zł, i 25 gier wypalam za 40zł. Konsole sobie sam przerabiam bo mam urządzenie do tego (które kosztowało 20zl), więc jak ktoś potrafi kombinować to wszystko idzie ogarnąć za grosze w przypadku Xboxa.

8. lewy725

lewy725 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Błonie
    No tak, tylko że tu pojawia się słowo "kombinować". Nie każdy jest taki, że odrazu jak tylko dostanie sprzęt do ręki to myśli o tym jak by go tu spiracić i zrobić w ***a Microsoft. Ja używam klocka od 2 lat i jestem z niego zadowolony. Boli mnie trochę to, że aby pograć po necie to musze wykupić abonament GOLD, który nic po za tym mi nie daje ( bo co za różnica czy demko ściągne teraz czy za tydzień). Koledze właśnie o to chodziło. W PS nie musisz nic płacić żeby popykać z kumplami po necie, a do tego masz jeszcze kupę innych usług które są zaimplementowane po sieci. XBLive w Polsce jest beznadziejny. Nie ma żadnego wsparcia. Dlatego jak wyjdzie nowa generacja konsol, to pierwsze na co zwrócę uwagę przed zakupem, to oferowane możliwości pod względem internetowym.

9. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Odp: Xbox live kontra ps store

generuj sobie darmowe 14 dniowe i nie bedziesz za live placil . :)

Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2

10. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Temat rzeka.
    Każda konsola ma swoich 'wyznawców', fanów czy hejterów.
    Jedni kochają - inni nienawidzą. Można by tak pisać co ma xbox czego nie ma sony i odwrotnie, można również pisać co posiada Nintendo a czego nie ma PC. rozciągnąc takie tematy można w nieskończoność.
    faktem jest, że MS ma mało exclusive'ów, ma płatnego Live'a oraz niedawno wypuściło przeglądarkę.
    ale z drugiej strony tonący brzytwy się chwyta a najlepszą brzytwą w tym przypadku jest Kinect.
    Move na Ps3 jest marną podróbą Nintendo WII i nie ma tylu popleczników co Kinect który może być wykorzystany do wszystkiego przy pomocy odpowiednich rąk.
    jedyny argument ? może i tak ale na tyle dobry że posiadacze Ps3 mogą sobie tylko wyobrażać jak to fajnie jest pograć sobie w gry bez użycia ŻADNEGO dodatkowego pada, joystkicka, kierownicy czy łuków tudzież innych rzeczy które jest w stanie zastąpić kinect.
    mała ilość ex'ów.
    może i tak ale te, które non stop wspiera MS są nie do przebicia.
    nawet Gran turismo może lizać pięty forzy czy Killzone nigdy nie odbierze tytułu serii Halo.
    nie mamy uncharted? nie mamy little big planet? pal licho, każdy potrafi cieszyć się z tego co ma bez określonych gier.
    nawet Trofea (achievementy)sony podkradło od MS.
    a że dałeś się nabijać w butelkę to jest tylko Twoja indywidualna sprawa, możesz płakać ale i tak już tego nie cofniesz, poza tym użytkownicy konsoli od MS potrafią sobie doskonale poradzić z płatnym XBL (kody na 14 dni roolz)
    aha, jeśli kiedykolwiek trzymałeś pada od xbox360 oraz od Ps3 (a zakładam że tak jest) to spójrz prawdzie w oczy i przyznaj;
    Pad od x360 jest znacznie wygodniejszy niż ten od PS z uwagi na rozstawienie analogów, na ps3 kciuk szybko się męczy a jak się dłoń spoci to palec trzeba poprawiać a czasem jest to bardzo irytujące
    podsumowując:
    w moich oczach PS wygrywa tylko ilością Exclusive'ów.
    hejt ? może i tak ale jednak jestem posiadaczem konsoli od MS więc będę bronić tego, co już mam :)

2 użytkowników lubi ten post.
  11. Maniak123

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie bede porownywal zadnej konsoli do pc,poniewaz pc jest do wszystkiego a konsola glownie do gier.Co do ps mova i kinecta to powiem tyle ze posiadam ps move i gre sport champion,osobiscie nawet podoba mi sie granie na movie.Na kinect nie mialem okazji zagrac wiec nie wypowiadam sie na ten temat.Co do Forzy i Gran Turismo to przyznaje racje ze Forza jest lepsza.Jesli nie grales w Uncharted lub nawet nie widziales gry w akcji to zaluj.Skonczylem dwie czesci uncharted i gry wymiataja.Skonczylem Gears of war 2 i ta gra jest slaba.Co do padow to tylko kwestia przyzwyczajenia,mowie calkiem serio bo tez myslalem ze jest lepszy pad od 360 niz od ps3,ale pogralem ostatnio troche na ps3 i juz sie przyzwyczailem.Moge nawet napisac jedna rzecz ktora mnie denerwuje w padzie od ps3.Mianowicie chodzi o to ze nie ma w nim miejsca na baterie i jak wyladuje sie akumulator trzeba ladowac przez kabel.Ogolnie akumulatorek dlugo trzyma w padzie od ps3 ale gorzej juz jest z kontrolerami ps move,bardzo szybko sie rozladowywuja i mnie to bardzo denerwuje,wolalbym zeby byly na baterie.Ja nie bede niczego bronil bo posiadam obie konsole na dwoch bardzo dobrze sie bawie ale ps 3 wygrywa z lepsza biblioteką gier.Dostales kiedys jakas gre za darmo od Microsoftu do pobrania przez xbox live?odtworzysz film blu ray na x360?pozdrawiam

12. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Nie dostałem niczego od M$ bo mam RGH ale jest kilka tytułów do pobrania na XBL (nie wypowiadam się konkretniej bo jak już powiedziałem - mam RGH)

pad od x360 ma wklęsłe grzybki od analogów i palec się nie ześlizguje, mam małe dłonie (hehehe:D ) i wygodniej mi się gra na padzie od ixa, męczę się grą na padzie od playki i kciuk ześlizguje się z analoga, muszę go co jakiś czas poprawiać i po godzinie grania boli mnie staw od kciuka od nienaturalnego wyginania go.
    Jeśli chodzi o zintegrowane akumulatorki w padzie od PS3 uważam że to jednak plus, kabel jest na tyle długi że można ładować i grać bez problemów.
    grałem w uncharted i faktycznie, fajna gra ale stwierdziłem że ps ma więcej exów i że jest to na PLUS dla sony
    odnośnie bluray się nie wypowiadam bo ja użyłem argumentu kinect jako "tonący brzytwy się chwyta" więc uznam że Ty w tej kwestii też :D
    każda z konsol ma swoje plusy i minusy. DOSTRZEGAM plusy w konsoli SONY ale jednak wolę xboxa. bez bluraya i darmowego PSN.
    pozdro

13. Koniokrad

Koniokrad Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja mialem PS3 ponad rok - byłem mega zadowolony - kupowałem na PSS w składkach (najpierw na 5 osob, potem na 2 osoby).
    Od sierpnia br mam X360 z przeróbką LT+3.0 i powiem szczerze, ze jestem BARDZIEJ zadowolony !
    Brakuje mi TVN PLAYER, brakuje mi IPLA.. a tak to NICZEGo wiecej.. z blueray'a nie korzystalem (jesli o filmy chodzi), plus taki ze wszystko było na 1 plycie a nie na 2-ch :)
    Ale.. i tak nie żałuję!

14. Maniak123

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Moze i z tym padem masz troche racji,dzisiaj gralem w nba i troche mnie bolal kciuk u lewej reki.A np w Uncharted zadnego dyskonfortu nie poczulem,gralo mi sie rewelacyjnie na padzie od ps3.Pozdrawiam

15. Koniokrad

Koniokrad Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A no wlasnie ! Zapomnialem powiedziec o padzie... majac PS3 bylem przekonany ze SONY ma zaje&iste pady.. ale po dłuzszej grze bolaly kciuki.. grajac na X360 stwierdzilem ze to jednak M$ ma zaje&iste pady - na prawde swietnie wyprofilowane, dużę (a nie male gó&na jak SONY).
    Majac PS3 mialem tez wykupiony abonament PS+, wprawdzie dostawalem gry od SONY ale... ale to byly gry na "wypożyczenie", po zaprzestaniu oplacania gry znikaly... szło sie nagrać ale tak czy inaczej wole M$ :)

16. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Temat rzeka. Jak ktoś wcześniej wspomniał ilu użytkowników tyle opinii. Ja posiadam X od 1.5 roku. Wcześniej byłem "dzieckiem" Sony. PSS ma swoje zalety jak i plus - darmowe gry, dobre obniżki ale tylko czasowo co było tez wcześniej wspomniane (nie płacisz to nie grasz). Każdy zachwala bogatoą oferty sony pod względem aplikacji: TVNP, IPLA i coś tam jeszcze - ile osób z tego korzysta? Fajnie jest to mieć ale to wszystko jest dostępne na laptopie, komputerze i telefonie komórkowym. Dużo ludzi krzyczy że net w Sony jest darmowy a raczej multi a w konsoli od Billa trzeba za to płacić. Fakt płacimy za to ale co mamy w zamian - patrząc pod kątem aplikacji i dostępności gier za darmo jest straszna lipa (chodzi o PL) fakt są promocje w markecie na wybrane tytuły. Mimo tej ubogości (na której mi nie zależy bo konsola jest do grania a nie przeglądania internetu) dostajemy za opłacanie GOLDA stabilne server. Najdłużej nie miałem neta przez 1h u Sony jak jest odłączony to na dzień a był przypadek że nie mieli go ponad miesiąc. Każdy kupuje to co mu się podoba i jeden chce to inny tamto wiadomo że każdy by chciał jak najwięcej i najlepiej żeby było za darmo.
    Temat może być niekończący się bo każdy w jakiejś konsoli widzi plus i minus. Duży plus dla Sony ze względu na BR i EX, dla MS za stabilne serwery (co dla mnie jest ważniejsze niż tony aplikacji z których nie skorzystam jak mają konserwację która trwa o wiele za długo) i wygodnego pada oraz serię GOW, Halo (nie przepadam za Halo), Alana Wake, Forze.

17. Maniak123

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Forza wymiata to fakt,ale Gerasy?skonczylem 2 częsc i moim zdaniem slaba gra,jedynie koncowka wymiata.Alan Wake?smiech na sali,monotonna gra,brak walk z bossami,nie wykorzystali wiecej zwierzat mieszkajacych w lasach.Grafika swietna,system oswietlania i falujacy las robia wrazenia,ale gra jest slaba i to marne zakonczenie.Splinter cell conviction jest dobra gra i podobala mi sie.,Mam jeszcze Banjo and Kazoi nots and bolts i tez mi sie nie podoba.Tak jak pisalem wczesniej najwiecej na x360 ogralem gier multiplatformowych i zaledwie skonczylem 3 exy na x360.Co kto woli taka prawda ale majac x360 przez 4 lata musialem kupic ps3 dla lepszych gier.

Wczytywanie...

Poleć forum