1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox LIVE, laptop a mobilny internet = Pomocy!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Void, Styczeń 14, 2010.

1. Void

Void Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Biała Rawska - Łódź
    Już bezsilny próbowałem wszystkiego chyba...

Opisze co mam itp. jak noob

Zestaw (Notebook + Mobilny Internet Orange Buissnes Everywhere 2/mb + kabel z zestawu Elite)

Mój problem:

Połączenie u mnie wygląda tak:

XBOX 360 --połączone--> SIEĆ --błąd połączenia----> INTERNET

Fakty o Mobilnym internecie:

- Łącze się z internetem za pomocą programu dostarczonego na płycie przez orange.
    - Modem jest podłączony na kablu USB
    - W "połączeniach sieciowych" mam tylko swoją karte sieciową do której podłanczam Xboxa (przypominam że modem jest połączony pod USB) i "połączenie sieci bezprzewodowej" która jest wyłączone.

Przekopałem chyba z 50 poradników itp więc mnie do nich nie odsyłajcie...

W właściwościach karty sieciowej tej do której podłączony jest X wpisałem swoje IP i DNS na X jest wyszukiwanie automatyczne łącze i wyskakuje błąd DNS.

Dowiedziałem się że niby nie da się połączyć Xboxa bezpośrenio do karty sieciowej bez routera. A na forum jest poradnik (http://xboxforum.pl/poradniki-f28/siec-podlaczanie-neostrady-radiowki-bez-uzycia-routera-1136.html) jak to zrobić więc biore się za robote wszystko ładnie pięknie ale dochode do (-Następnie na karcie sieciowej od neostrady naciskamy prawy przycisk myszki i udostępniamy połączenie dla karty sieciowej do której jest podłaczony Xbox360) ale ja przecież nie mam karty sieciowej od orange tylko modem którego połącznia wogóle nie wyszukuje w "połączniach sieciowych" więc co teraz. Próbowałem to ominąć ale znowu błąd.

Jeśli ktoś potrafi podłączyć podłączyć Xboxa przez laptopa z Mobilnym internetem Orange to prosze o priv... wysyłam krate browarów jak komuś uda się rozszyfrować maszyne Billa...

Jakieś pytania? Niejasnośći? Jak coś zamotałem prosze pytać a wyjaśnie dokładniej...

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    napisz do mnie na priv - 5 minut roboty i mam skrzynke browara :)

4. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    A ja myślałem , że pomaga się tu bezinteresownie i wszystkim .... a nie wysyłając im rozwiązania na PW za skrzynkę browców ....:shisha

5. Void

Void Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Biała Rawska - Łódź
    Razem z Krisem chyba odszukaliśmy rozwiązanie moich problemów i wogóle problemów z błędem DNS. A jest to program FreeProxy chodzi o to że ten mój modem łączy się przez dialup czego konosla nie widzi FProxy udostępni połącznie konsoli za czym zniknie błąd DNS i konsola się połączy. Będziemy próbować jutro... jak wypali dam Tutorial co i jak :p

Więcej na: Forum bez kabli :: Zobacz temat - CDMA w Orange Free Optimum

Użytkownik valadi07 ma ten sam problem co ja i jak widać dzieki temu programowi udało mu się go rozwiązać.

Przeczytajcie strone 7 i 8.

Jak narazie całkowicie nie ogarniam co i jak zrobić w tym programie jak ktoś chce pomóc zapraszam na priv albo gg 922129 oczywiście wynagrodze z nawiązką :D

Wczytywanie...

Poleć forum