1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox LIVE!! Linux Mandriva 2.1

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez AdrianoKrK, Luty 7, 2009.

1. AdrianoKrK

AdrianoKrK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    mam problem!!mam linux mandriva 2.1 i nie wiem czy bedzie mi chodził net w x'sie jak go podłacze do linuxa kablem LAN crossowany kupiony w MM!! jak ktos probował prosze wytłumaczyc krok po kroku

I prosze nie pisac ze temat juz taki był!! bo takiego nie było!! Bo mi NIE chodzi o WINDOWS TYLKO LINUX

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    pewnie ze bedzie linux nadaje sie do tego nawet badziej niz widows ale trzeba miec do tego wieksza wiedze. ale jesli masz linuxa to pewnie ja posiadasz :)

4. AdrianoKrK

AdrianoKrK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    o wiedze sie nie boje!! ale dlaczego lepiej sie nadaje od M$?? i czy kabel crossowany bedzie dobry

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    1. linux jest stworzony wlasnie do zadan sieciowych (routing, serwer dns, dhcp, serwery plikowe i inne) masz duze wieksze mozliwosci konfigurowania wszytkiego, wieksza wydajnosc i skalowanosc itd
    2 tak zwykly kabel cross wystarczy

6. AdrianoKrK

AdrianoKrK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    oki dziex za info

Wczytywanie...

Poleć forum