1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live logowanie problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Inkwizytor87, Grudzień 10, 2014.

1. Inkwizytor87

Inkwizytor87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie,
    czy też macie problemy z logowaniem do Xbox live na XO?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Professor Chaos

Professor Chaos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja dzisiaj mam cały czas problemy. Nie mogę się zalogować, wylogowuje mnie, błędy połączenia etc. Wg. statusu na stronie Xboxa wszystko działa. Doszedłem do wniosku, że to wina mojego internetu (Multimedia). Sporo innych stron też nie działa i m.in. te odpowiedzialne za Xbox Live.

4. Inkwizytor87

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja też mam net z Multimedia. Faktycznie jakaś lipa... błąd 0x80072EE7

5. Professor Chaos

Professor Chaos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dokładnie taki sam mam błąd. Nic nie zrobisz. Wina Multimedii i trzeba czekać aż naprawią. 15min temu zaczęły mi działać znowu 3 strony, które nie działały, więc coś robią. Nadal jednak sporo stron, które przeglądam na co dzień nie działa. Wyskakuje "nie można odnaleźć serwera". Jutro do nich zadzwonię, jak się nic nie zmieni w tej sprawie.

6. Inkwizytor87

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Internet generalnie mi działa na kompie, tylko na XO nie

Wczytywanie...

Poleć forum