1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live, LT 3.0+, iHas, ban za statystyki i osiągnięcia?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Gornik92, Październik 2, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Gornik92

Gornik92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Podkarpacie
    Czy można dostać bana jak zacząłem grać przez live w dniu premiery a statystyki mam nabite jak grałem przed premierą offline i zdobyłem jakieś osiągnięcia. Nurtuje mnie to pytanie ponieważ grałem ok 4 dni w Resident Evil 6 i w statystykach mam już 16.30h i odblokowane pare osiągnięc i po prostu ciekawi mnie czy microsoft to widzi i może mnie za to zbanować? Dzisiaj odpaliłem RE6 online i grałem chwile z kimś i niby wszystko ok. Obraz jest nagrany w kopii 1:1 nagrywarką iHas i mam LT 3.0+, czy ryzyko się zwiększyło, czy raczej spokojnie mogę grać na live, nie przejmując się tym specjalnie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Powiem tylko tyle NIE. To tak jak byś grał w RE bez podłączenia do sieci, wiec skąd oni mogą wiedzieć czy grałeś jeszcze przed premierą czy nie. No chyba, że mają jakieś szpiegowskie gadżety .

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Ryzyko bana by się zwiększyło jakbyś wysłał aczki przed premierą gry. Graj spokojnie.

5. Gornik92

Gornik92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Podkarpacie
    Odp: Xbox live, LT 3.0+, iHas, ban za statystyki i osiągnięcia?

Dzięki za konkretna odp :) a mam jeszcze jedno pytanie czy jest mozliwosc wygenerowania sobie online passow za darmo? Jezeli nie to czy kupowanie ich z allegro jest legalne? Glownie zalezy mi na grach od ea sports. Ciekawi mnie tez to ze tak malo graczy gra w fife street 2012 bo wykorzystalem ten 2 dniowy trial i zagralem tylko 1 mecz. Czy to jest spowodowane tym trialem czy po prostu nikt w to nie gra? I jak to jest zeby grac z kumplem przy 1 tv w druzynie online? Czy trzeba 2 profil rejestrowac na live i kupowac odzielne konto gold?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

6. X-Boy

X-Boy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    OnlinePass możesz wykupić za MSP

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum