1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live LT+

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szczygiell87, Listopad 25, 2010.

1. szczygiell87

szczygiell87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Mam fw LT+ oraz chcę ściągnąć dodatki do Mass Effect 2. W związku z tym muszę podłączyć się live. Od przerobienia (jakiś rok temu), aż do tej pory konsola nie była podłączana do netu (przed przeróbką grałem online). Nigdy nie wgrywałem ssv2. Grałem przed premierą. Jaka jest szansa, że dostane bana po podłączeniu do internetu? Może ktoś jest w podobnej sytuacji i podłączał się online z LT+. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    100% , prędzej czy później i tak dostaniesz bana i tak .

4. szczygiell87

szczygiell87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wiem, że bana dostane. Ale interesuje mnie czy zdążę ściągnąć dodatki do MS2. Powiedzmy, kupuje kod, podłączam się do internetu, ściągam i nigdy więcej nie podłączam online. Czytałem w sekcji BAN- FAQ i tam nic nie było napisane na ten temat.

Wczytywanie...

Poleć forum