1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

!!!xbox live m$ points wejdźcie!!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kamil123l, Luty 4, 2011.

1. kamil123l

kamil123l Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kutno
    Witam!
    Chciałbym zapytać się was o możliwość darmowych M$ points. Czy da się je zdobyć za darmo? Kasa mi chwilowo wyszła a chce mieć te punkty. A może ktoś da taki kod jaki się wpisuje żeby mieć te punkty?
    Z góry dzięki i Pozdrawiam, kamil123l:D

Albo chociaż jakiś sposób na zdobycie ich za free ktoś ma?:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Za darmo to można w łeb dostać. Nie ma możliwości otrzymania tych kodów za darmo. Na allegro masz 800 mps za około 15 zł, więc daj spokój

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    1. edytuj posty
    2. nikt ci za darmo nie da MP, gdybyś żył 50 lat temu to mógłbyś podbic do Matki Teresy z Kalkuty :D
    3. nie można ich zdobyc za darmo

Wczytywanie...

Poleć forum