1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live marketplace UK blokada regionalna?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez paulen23, Marzec 24, 2011.

1. paulen23

paulen23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam :)
    Mam zamiar zakupić kilka tytułów z UK Marketplace i w związku z tym mam pytanie - czy jest gdzieś lista tytułów z blokadą regionalną właśnie z rynku UK? Szukałem w internecie i znalazłem jedynie taką listę dotyczącą US. Chodzi mi głównie o gry Burnout Revenge i NHL 2K9. Dema tych gier dało się ściągnąć. A jak chciałem np. pobrać demo CoD WAW to wyskoczyła informacja, że nie dostępne z obecnej lokalizacji. Czy to oznacza, że jak jakieś demo danej gry da się ściągnąć z UK marketplace to pełna wersja też będzie pozbawiona blokady? :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Musisz pokombinowac z VPN, imho nie trudna rzecz co do tytułów roznie bywa czasem demo jest wolne od blokady a pelna wersja ja ma a innym razem demo jest z blokada z pelna wersja bez.

Wczytywanie...

Poleć forum