1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live Microsoft Points - pomoc.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Lajtu, Grudzień 25, 2014.

1. Lajtu

Lajtu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie, mam pewne pytanie, odpalam dziś X'a po długiej przerwie, patrze a tam Fifa 15 w promocji za 109zł, więc całkiem nie drogo. Ale tak sobie pomyślałem, że ludzie sprzedają na allegro Microsoft Points, więc może przycebule jeszcze trochę z ceną kupując grę za te punkty. Ale cebula na razie się nie udała, bo nie wiem jak sprawdzić cenę gry w przeliczeniu na te punkty, albo jak ustawić, żeby wyświetlało mi jako moją walutę te ‘punkty' jeżeli się da. Patrzałem na filmikach, ale są one z dawnych lat więc trochę się tam pomieniało. Kogoś ogarniętego proszę o pomoc, dzięki!

2. Lotnik421 Xbox One

3. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Punkty zostaną przeliczone na złotówki.

4. Lajtu

Lajtu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A możesz mi powiedzieć jaki jest przelicznik? albo gdzie go mogę znaleźć? Bo, np. 800 punktów ile daje mi zł?

5. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ktoś pisał, że 800msp to 34,99zł. Czy tak faktycznie jest... nie wiem. Sprawdź sobie dla pewności w google.

Wczytywanie...

Poleć forum