1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live na konsoli Elite

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kamilos0, Wrzesień 22, 2014.

1. kamilos0

kamilos0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy DwĂłr Mazowiecki, Poland
    Siemanko !
    Piszę z takim zapytaniem mianowicie, posiadam 360 w wersji Elite bez Wi-fi , także xbox live czerpałem przez kabel podłączony do routera, niestety wejścia LAN w modemie się spaliły i działa tylko wi-fi stąd pytanie czy mogę w jakiś sposób udostępnić xboxowi internet poprzez podłączenie go np do telefonu przez USB ?
    Kiedyś znajomemu udało się coś podobnego ale niestety teraz nie pamięta ;) Może ktoś coś wie w tym temacie ? Próbowałem przez laptopa ale mam windowsa 8.1 a z tego co czytałem tutaj już nie można udostępnić sieci :/

Wczytywanie...

Poleć forum