1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox live na lt 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wolek423, Maj 1, 2014.

1. wolek423

wolek423 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam przerobioną konsole pod lt 3.0 granie offline powoli mi się nudzi i mam zamiar pograć sobie przez neta, ale tylko na oryginałach.

Czy te zdania poniżej to prawda?

1.Grając na oryginałach nie dostaniesz bana.
    2.Grając na dobrze nagranej kopii ulubionego oryginału (ABGX) nie dostaniesz bana.
    3.Zbanowana konsola działa w single bez problemu,ale nie połączysz się z live.
    4.Kiedyś dyski były blokowane po banie ,ale M$ wydał aktualizacje która odblokowywała HDD.
    5.Aktualnie nie banują dysków.

( wiem, że takich pytań było dużo i można poszukać, ale odpowiedzi są różne i z innych lat 2009/2012 itp. , a ja chciałbym wiedzieć jak jest teraz.)
    Czy bana można dostać tylko za granie w gry przez internet ( z tego co słyszałem to xbox live służy do wielu rzeczy nie tylko do grania.)
    Mając xbox live jakie rzeczy mogę robić i mieć 100% pewności, że nie dostanę bana.
    Zna ktoś kogoś, kto został zbanowany w tym roku. Podobno microsoft przestał banować ze względu na to ,że opłaca im sie to.(kasa za xbox live)

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    1. FAŁSZ
    2. FAŁSZ, ryzyko zawsze jest, ale minimalne
    3. PRAWDA
    4. NIE WIEM
    5. PRAWDA

4. wolek423

wolek423 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli, że to jest bez różnicy czy gram na oryginałach czy kopiach nagranych np. ihasem?

I przy okazji powtórze najważniejsze pytania z góry:
    -Czy bana można dostać tylko za granie w gry przez internet?
    -Są rzeczy, które można robić z xbox live i mieć 100% pewności, że nie dostanie sie bana/ ( może sklep awatarów, jakiś uptade, czy coś..)

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1118
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie ma różnicy :D

Możesz oflagować konsolę grając nawet offline np. w jakąś grę przed jej premierą.. później podłączając się do XBL zostaniesz prawdopodobnie zbanowany.
    Pewności 100% ,że bana się nie dostanie nie ma nigdy :p

Jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi..bo temat XBL przerabiałem po łebkach :D

6. wolek423

wolek423 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki za takie szybkie odpowiedzi :D

Moje ostatnie pytanie,o którym zapomniałem napisać:
    -Jeśli dostane bana to mogę potem wgrać rgh? - czy przez zbanowanie konsoli są jakieś ograniczenia, utrudnienia? ( oprócz tej blokady na xbox live )

7. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1118
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Możesz postawić RGH na zbanowanej konsoli bez problemu .

PS. od podziękowań na forum jest [​IMG] ;)

Wczytywanie...

Poleć forum