1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live na przerobionej konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sliski125, Maj 23, 2012.

1. Sliski125

Sliski125 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    Wybaczcie mi za ten temat, ale nurtuje mnie pewna rzecz, Podobno przy LT + 3.0 i LT + 2.0 i nagrywarką iHAS, po podłączeniu do XBL konsola nie zostanie zbanowana, bądź szansa na to będzie znikoma... Może mi ktoś wytłumaczyć ze szczegółami na jakiej zasadzie to działa ? I czy faktycznie są mniejsze szanse na bana ? Poza tym żeby nie zaśmiecać forum, czy jest możliwość sprawdzenia dasha ? I jaki flash napędu posiadam ? Przerabiałem konsole drugi raz jakoś między grudniem a styczniem nie pamiętam dokładnie.

Wczytywanie...

Poleć forum