Xbox Live nagle przestał działać

Zortillo

Świeżak
Świeżak
Tak jak w temacie. Obraził się czy co :(
Jeszcze wczoraj w nocy działało wszystko elegancko a dziś przychodzę i koło 14.00 nie chce mi się połączyć na żadnym koncie.
Jak sprawdzam połączenie to pisze żebym sprawdził czy kabel jest podłączony.
Ktoś też tak dziś ma ? Jakieś sugestie ?
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
może to być problem z dostawcą lub wejścia. Sprawdź też na innym kablu.
 

Warmin

Użytkownik
Użytkownik
Wejdz w ustawienia sieci i zrob test. Dowiesz sie czy to wina kabla.

Wyslano z Android Taptalk Pro
 

Zortillo

Świeżak
Świeżak
wątpię żeby to była wina kabla bo mam go własnie podłączonego do kompa i do was piszę. Używam jednego kabla do x'a i komputera. No i jak widać kabel jest w porządku.
 

Shanga

Użytkownik
Użytkownik
jesli byla burza to prawdopodobnie poszlo ci cos w konsoli tez tak mialem jesli sie nie myle karta sieciowa nie wiem jak to jest z tym banem czy wyskakuje komunikat ze konsola zostala zbanowana czy nie
 

Zortillo

Świeżak
Świeżak
burzy nie było a bana nie mam za co dostać bo wszystko mam legalne :(
 

Shanga

Użytkownik
Użytkownik
wcale nie musiala byc blisko wystarczy skok napiecia i moze sie zrypac najlepiej idz do serwisu jak masz blisko zaplacisz kilka dych i ci sprawdza chyba jakies 30 zl sprawdzenie a jak karta sieciowa to jakies 200 zl
 

Shanga

Użytkownik
Użytkownik
jesli z kablem jest wszystko ok to mozliwe tez ze przy gniezdzie sie cos odlutowalo skoro jedziesz na jednym kablu w kazdym badz razie jesli kabel dobry to czeka cie tylko serwis
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Ja z tym serwisem bym się tak nie wyrywał. Mój przypadek był chyba podobny do twojego. Udostępniałem połączenie sieciowe do xboxa i drugiego PC. Nagle przestało działać. Mimo wielu prób rozwiązania problemu, dalej nic. Możliwe, że dostawca internetu poblokował jakieś porty, albo zrobił coś, żeby nie dzielić łącza (jeśli w ogóle ma taką władzę). Dostałem od nich router i wszystko zaczęło działać, tak jak wcześniej.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Sprawdź czy masz odblokowane porty :)
 

Zortillo

Świeżak
Świeżak
a jak to sprawdzić na własną ręke ? bo jak kiedyś dzowniłem do dialogu i chciałem sprawdzić czy porty są poblokowane to kazali mi odłaczyć router i w wierszu poleceń komendy wpisywac. zrezygnowałem bo w cholere rąbania z przestawianiem kompa bym miał bo router jest w innym pokoju.
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Zawołać kogoś kto się zna...
 

Do góry Bottom