1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live nazwa użytkownika.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Paputt, Czerwiec 13, 2011.

1. Paputt

Paputt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Tak jak w nazwie tematu, założyłem sobie nie dawno konto w usłudze xbox live, nie wiem jakim cudem, ale... Cały mój profil nagle znikąd przybrał dość dziwną nazwę, 'BossierMeerkat7' Da się to w jakikolwiek sposób zmienić, nie tracąc wcześniej uzyskanych punktów i wszystkiego, po prostu zmienić nazwę?
    Dodam, że tam w ustawieniach starałem się szukać i znalazłem aby zmienić nazwę, ale to jest tylko taki jakby podpis, a mi chodzi o sam nick. Ta ksywka mnie denerwuję, z góry dziękuje za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. fajkel

fajkel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wrocław
    To jest losowa nazwa domyślna dla Live. Możesz ją zmienić raz za darmo.

4. Paputt

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    To ja jej ani razu nie zmieniałem, przydzielili mi taką nazwę, powiem szczerze że zbytnio ona mi nie odpowiada. Mogę ją zmienić? Żeby potem, przy jakichkolwiek komunikatach, jeżeli coś napiszę i tak dalej, aby był mój nick a nie ta dość dziwna nazwa?

5. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    A od kiedy tak jest? O ile pamiętam zmienić nicka można było za darmo, jeśli otrzymało się ileś tam skarg od graczy. Normalnie zmiana gamertaga kosztuje/kosztowała 800 msp

6. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Za pierwszym razem mozna zmienic za darmoszke.. Wchodzisz w profil i dajesz zmień gamertag

7. Paputt

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    @up: Dzięki ziomek, mam już to czego chciałem.

Wczytywanie...

Poleć forum