Xbox live nie działa!

konrad61

Świeżak
Świeżak
Cześć! Od wczoraj nie moge się połączyć z XBL... Mam połączenie z internetem, ale nie ma z XBL. Wiecie czym to moze byc spowodowane ?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
BAN :) Robiłeś test połączenia :)
 

mihcal5

Banned
router masz? jak tak to zresetuj router też, poodłączaj wszystkie kable i wepnij znowu
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
router masz? jak tak to zresetuj router też, poodłączaj wszystkie kable i wepnij znowu
ale neta ma więc to nie router :)
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
watpie tez, ze to ban ;]
 

ustach

Użytkownik
Użytkownik
skoro jest internet to najprawdopodobniej banik. Bo ja nie widze innego rozwiazania
 

konrad61

Świeżak
Świeżak
Ale konsole mam od wrzesnia nie przerabiana ... w takim stanie jak oryginal ...jak mozna rozpoznac czy to ban ? A moze to byc spowodowane kupieniem golda na allegro lub kont z GRAMI MS ?

Aha, wczoraj wieczorem raz laczylo a raz nie, w koncu udalo mi sie polaczyc pogralem chwile i mnie rozlaczylo ...
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jakiego masz neta? może za słaby i nie możesz się połączyć z Xbox Live :)
 

konrad61

Świeżak
Świeżak
Jakiego masz neta? może za słaby i nie możesz się połączyć z Xbox Live :)
Ale od poczatku jak kupilem konsole to normalnie smigalo, mam 4mb w dzien a w nocy 10mb ... jest jakas strona jak sprawdzic czy ma sie bana ? albo jakis kod bledu czy cos ?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Zrób test łącza z poziomu xboxa 360 :)
 

konrad61

Świeżak
Świeżak
Zrób test łącza z poziomu xboxa 360 :)
No połączenie z INTERNETEM jest, i jest Miedzy internetem a XBL i zapelnia se 25% i blad ...
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jaki błąd ?
 

przemo55

Banned
Użytkownik
Skoro znasz jej przeszłość i nic w niej nie grzebałeś to ban odpada. Tyle osób z przeróbkami nie ma bana, a MS nagle zacząłby banować poprawne konsole? Bez sensu..
Ja też tak raz miałem. Udostępniałem net przez komputer wg poradnika na forum i wszystko śmigało super. Następnego dnia, nic nie ruszając nie chciało mnie łączyć. Sprawdziłem, czy w komputerze nic się nie poprzestawiało i było ok. Sprawdź konfiguracje
 

konrad61

Świeżak
Świeżak
Zrobilem i przy 25% wyskakuje błąd, kiedys konsole rejestrowalem telefonicznie i dzis przez strone i nadal mam gwarancje :) "Standardowa gwarancja wygasa kwietnia 18, 2012." czy to dobry znak ? Błąd taki, że nie mozna sie polaczyc z XBL.
 

konrad61

Świeżak
Świeżak
macie jakiś pomysł ?
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Podaj jaki blad Ci dokladnie wyskakuje przy tescie polaczenia. Powiedz cos jest napisane i podaj kod.
 

konrad61

Świeżak
Świeżak

konrad61

Świeżak
Świeżak
i co teraz ?
 

bartolinos15

Użytkownik
Użytkownik
Nie no, bana nie masz, ale to wygląda na jakiś problem po stronie MS, wielu ludzi też pisało po różnych forach o tym problemie(kodzie błędu) i problem za niedługi czas rozwiązywał się sam. Ja też tak z dwa razy miałem, a mam Slim nieprzerobiony, a po jakimś czasie(ok 1 dnia) wszytko wracało do normy. Także luz, a jak coś dzwoń do MS.
 

konrad61

Świeżak
Świeżak
Nadal nic. Wysłałem maila do M$ zobaczymy co mi powiedza :) Jak coś dam znac.
 

Do góry Bottom