1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live nie działa !!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Yerin666, Lipiec 7, 2012.

1. Yerin666

Yerin666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem otoz skonczyl mi sie gold na miesiac ten darmowy i mam 5 kodow na 48h, 1 kod wykorzystalem wszystko ok jak wykorzystalem wczoraj drugi to dzialalo wszystko ok az naszla noc, po tym czasie po zalogowaniu na xbox live pisze ze nie mam dostepu do xbox live ze moje konto nie ma golda, wchodze w zakladke konto i tam mam 2 dni okres probny co zrobic?

2. Lotnik421 Xbox One

3. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Na początek przestań spamować forum!
    Potem użyj opcji ''SZUKAJ'', bo temat przewija się od wczoraj.

4. munv

munv Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lubelskie
    Każdy tak ma, mam identycznie jak ty. Jest to problem nie nasz, a Microsoftu, narazie nie wiadomo kiedy będą działały triale 48h, ale nie jesteś sam z tym problemem, ja jutro kupuję na 3 miechy i spokój.

Wczytywanie...

Poleć forum