1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live - Nietypowe pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gbgthj, Listopad 27, 2011.

1. gbgthj

gbgthj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema ,

Na wstępie chciałbym powiedzieć ,że xboxa mam od 2009 roku i zakładałem wtedy xbl na UK.W okresie gdy zaczął działać Polski live nie interesowałem się xboxem ( pograłem parę miesięcy i po pewnym czasie xbox popadł w kąt).A teraz jakoś tak mnie wzięło na Battlefield 3 i zamierzam kupić xbl Gold.I tu nastają moje 3 pytania:

1.Czy jeśli mam xbl na UK a na razie nie mogę wyemigrować konta do PL ( ponieważ nowy wygląd strony xbox.com na to nie pozwala - zapomnieli o zakładce do migrowania kont)To mogę grać z ludźmi na polskim xbl ,czy tylko z tymi co mają konto na uk ?
    2.Czy jak już poprawią już migrowanie kont to w każdej chwili mogę wyemigrować bez ,żadnych problemów(czy Gold się nie straci).
    3.Czy warto w ogóle mieć polskiego xbox live czy zostać lepiej na uk ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    1. Bez różnicy, grasz ze wszystkimi. nie ważne na jaki region masz konto.
    2. Pewny nie jestem ale nie powinno nic się stać z goldem
    3. Ja cały czas mam na USA. Polski podobno jest ""uboższy"

Wczytywanie...

Poleć forum