1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox live online pass

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wesleykzk23, Lipiec 22, 2012.

1. wesleykzk23

wesleykzk23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mam pytanie otóz grałem z 2 tygodnie na trialach 48 h online a dzis wpisując nowego triala i chcąc grac w UFC 3 wyskakuje mi komunikat ze nie mam online pass i chce wiedziec co mam zrobic jak nie mam punktów MS czy jest jakas ina opcja zeby to ominąc czy jak nie wykupje online pass to niebede mugł grac online w daną gre ktura utraciła okres próbny bo chyba tak to sie nazywa

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pavos90

Pavos90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    online pass jest na zawsze. A do UFC 3 miales ten kod na online pass? Jak tak, to wejdź w historię pobierania i ściągnij jeszcze raz online passa.

4. wesleykzk23

wesleykzk23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    własnie oto chodzi ze niemiałem nigdy tego kodu a mogłem grac a teraz niemoge i pisze ze musze kupic

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Zapewne grałeś na okresie próbnym a teraz musisz wykupić online passa :) ta jest np. Fifie 12 czy Assassin's Creed Revelations :)

6. jankop

jankop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tak jak mówi novy66. Ja miałem to samo z AC:Revelations. 3 dniowy okres próbny.

Wczytywanie...

Poleć forum