1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live party

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mjodzioo, Styczeń 13, 2012.

1. mjodzioo

mjodzioo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam pewien problem ponieważ nie mogę się połączyć z kolegą poprzez xbox live party. Nie moge też z nim normalnie grać, chociaz raz graliśmy ale to wtedy 2 godziny nad tym siedzieliśmy i dołączyłem się do jego gry. Z innymi użytkownikami mogę się normalnie porozumiewac przez xbl party. Posiadam net podłączony pod router DI-524. PLOSE O POMOC. Moze porty mam odblokowac ? Ale nie wiem jak, jak wiecie to najlepiej napiszcie.

I jeszcze jeden problem. Jak próbuje wyłączyć konsole to wyłączam pad mi się też wyłącza ale xbox dalej chodzi jest czarny ekran i po chwili na iksie (tam gdzie się pokazuje np ile jest kontrolerow podlaczonych) To gasnie swiatelko i sie zapala, i dopiero za ktoryms razem udaje mi sie wylaczyc. Mam elite jasper.

2. Lotnik421 Xbox One

3. norbert300

norbert300 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    1 Problem Nie wiem

2 Wiem: Chodzi O to że konsola musi się wylogować z użytkowników albo coś pobierasz masz zalogowane swoje konto i musi się pobrać do końca zanim konsola się wyłączy. Ja Też Tak Zawsze Mam Ale Mam Xbox 360 Slim :greedy_dollars: :semi-twins:

Jak pomogłem to kliknij "Przydatne" THX

4. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1. Ty albo Twój kolega macie zablokowane porty...strict or moderate NAT
    2. Masz włączone pobieranie w tle (wystarczy chwile odczekać a konsola sie wyłączy no chyba ze masz coś dodane do listy pobierania)... wyłącz a konsola będzie się wyłączała natychmiastowo.

Wczytywanie...

Poleć forum