1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live PL

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Iskier97, Grudzień 7, 2010.

1. Iskier97

Iskier97 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piotrków Tryb.
    Mam takie małe pytanko i wiem że pewnie się już wiele razy powtarzało ale jakoś nie mogę znaleźć ;). Czy kiedy przeniosę konto Xbox live na polskie to konto gold będzie na nim cały czas czy jeszcze raz będę musiał wpisać kod ze zdrapki :confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. kretufka

kretufka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Brzesko -okolice
    gold przechodzi ci i dodatkowo zostanie zaokrąglony do pełnego miesiąca dostaniesz też 800/1600 msp

4. asagy

asagy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kamień Pomorski
    Bedzie dalej Gold :] I prawdopodobnie zaokraglony zostanie.

@UP

800 mps dostawalo sie jak sie przenioslo konto do 10 listopada, albo do 11. Teraz juz chyba nie.

5. TagRider

TagRider Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zaokragla do pelnego miesiaca i jezeli cos kupowales za msp dostaniesz 1600pkt a jezeli nie to 800

UP* to sorki ze w blad wprowadzam

Wczytywanie...

Poleć forum