1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live - platne czy nie ? (nie chodzi o gold)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nyggazz, Marzec 7, 2012.

1. nyggazz

nyggazz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, wczoraj dostalem swoja konsole xbox 360 slim, i zalogowalem sie wczesniej z komputera na stronie xboxa.
    Czy jesli zaloguje sie na swoj profil poprzez Wifi w Xboxie to jest to darmowa usluga ? Korzystam z profilu xbox live zeby pograc w re ale poprzez Single player (narazie nie interesuje mnie multi) gram w SSX'a uzywajac konta xbox live (gdzie pisze ze jestem zalogowany w xbox live, jak wlaczam konsole czy gre)
    Na aukcji nie pisalo nic ze mam konto gold darmowe na X miesiecy, wiec czy moge korzystac z funkcji xbox live do grania w singla, bez placenia abonamentu za xbox live multiplayer (chyba gold) Czy te polaczenie jest darmowe i moge korzystac kiedy chce ?
    Przepraszam ze tak chaotycznie ale jest to moja pierwsza konsola.

2. Lotnik421 Xbox One

3. knochos

knochos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Maków Mazowiecki
    Xbox live normalny jest darmowy, ale nie możesz grać multiplayer przez internet z innymi graczami. Gold pozwala na granie multi.

4. lykanin

lykanin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Samorządki
    Jeżeli twoja konsola ma połączenie z internetem to za każdym razem gdy będziesz się logował na konto konsola automatycznie będzie łączyć cię z usługą live. I logowanie się do live nawet przez wi-fi jest w 100% darmowe.
    Konto gold które teraz masz nie jest na X miesięcy tylko na 1 od daty założenia. Każdy dostaje darmowe konto gold na 1 mieś jeżeli zakłada konto online na nowej konsoli.
    Podczas grania on-lina możesz być połączony z usługą xbox live ale nie musisz... Live potrzebne jest tylko do grania multiplayer.
    Tak i ogólne połączenie z xbox live jest darmowe i możesz z niego korzystać kiedy tylko chcesz...
    zapomniałem dodać że są dwa rodzaje kont na live
    Gold - pozwala grać multiplayer i trzeba opłacać za nie abonament (ok. 130 zł rocznie)
    Silver - Konto takie mamy gdy przestaniemy opłacać abonament konta gold lub gdy skończy się nam aktualnie wykupiony abonament. Na tym koncie online nie pogramy ale dalej możemy łączyć się z usługa live

5. nyggazz

nyggazz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale chodzi ci o Multi czy o single ? bo mi tylko o single. To single tez nie bede mogl grac poprzez xbox live gdy skonczy sie gold?

6. Xzychu

Xzychu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak, na single możesz grać jak się skończy gold. Na singlu możesz grać zawsze (jak masz silver, gold albo nie jesteś połączony z Xbox live). Jak masz silver możesz aktualizować swój profil gamertag, kupować dodatki, gry z neta i ściągać dema, Jak masz gold to co wcześniej + grać multiplayer.

7. nyggazz

nyggazz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. Shodan155

Shodan155 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olkusz
    Ok więc tak, samo założenie konta XBL nie jest płate. Ma do niego prawo każdy kto posiada konsole, bo dzięki temu profilowi masz wgląd na swoje osiągniecia, znajomych itp. Jeśli chcesz pograć przez internet, pogadać przez headset, pobierać wcześniej wersje demo gier ( zazwyczaj posiadacze golda mają pierwszeństwo ) będziesz musiał wykupić abonament XBL Gold. Najlepsze jest to że za cały rok zapłacisz ok 120 zł coś koło tego. Ale wracając do twojego pytania, za korzystanie z WiFi, oraz wszystkich innych rzeczy nie płacisz. Jedynie te które wymieniłem wymagają już Golda, który kupić musisz. A tak wgl to na nową konsolę przypadają 3 triale 30 dniowe ( 3 nowe konta ), robisz konto, podajesz dane + karte kredytową ( odznacz auto odnawianie ) i ciesz się darmowym goldem. To tylko taka ciekawosta : )

9. derr

derr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    konto silver jest bezpłatne i możesz grać w singlu ile chcesz

Wczytywanie...

Poleć forum