1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live Polska, coś się ruszyło, czy to tylko moja przedwczesna radość?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez maciek1027, Luty 24, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. maciek1027

maciek1027 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Siema, a więcxD... grałem niedawno w ME i musiałem region/kraj(nie pamięta co zmieniałem) na Polskie zmienić, po czym zapomniałem o tym i włączyłem GRID'A demo, aby pograć na necie i moim oczom pokazała się polska flaga przy moim nicku:D,(nie przejąłem się tym zbytnio i grałem dalej), dzisiaj pomyślałem o naszej wspaniałej kontr akcji i zrobiłem jeszcze 2 testy: pograłem w BD2 demo i ściągnąłem lastfm - odpalił się, ale nie mogłem słuchać muzyki, może to przez mój profil na lastfm.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jest tak jak kiedyś - działa normalnie region Polski. Potem dopiero zmieniono, ze trzeba było zmieniać region. Był niedawno o tym temat zresztą
    Co do Last FM to też norma - a nie działa własnie dlatego, że masz polskie ip
    Jak widzisz sam mam Polską flagę i to już od dość długiego czasi

CLOSED

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum