1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live Polska vs Xbox Live USA

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mefist69, Luty 7, 2012.

1. Mefist69

Mefist69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , nie widziałem tu wcześniej takiego tematu , więc chciałbym poznać wasze opinie :)

Czy opłaca się mieć konto na xbox live USA ?

Z tego co zauważyłem jest więcej możliwości np.

MP mamy o wiele tańsze niż u nas
    Można kupować gry nawet po 69 zł i to z nowszych produkcji
    np Mortal kombat Na xbox live jest za 200 zł ponad co jest śmieszne , a na USA po 69 zł
    Jest też wiele więcej aplikacji

A na Xbox Live polska też szczerze oprócz tego że jesteśmy na rodzimym serwerze to nie widzę żadnych korzyści płynących dla nas .

Proszę o wasze subiektywne odpowiedzi ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak pięknie jest tylko w teorii.
    Przede wszystkim na XBL US gry z blokadą regionalną nie odpalą na twojej konsoli, a żeby je w ogóle ściągnąć będziesz musiał korzystać z VPN (udawać, że łączysz się ze Stanów).
    Druga rzecz, jak MS się połapie, że mieszkasz w PL, a używasz konta US to ci to konto mogą zbanować.

/ Już chyba lepiej wyjdziesz na założeniu konta UK, bo content podobny do US, a przynajmniej nie będzie problemu z regionem.

4. pasti15

pasti15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam pytanie jeżeli kiedyś założyłem konto na xbox live na innej konsoli to czy jak odzyskam to konto na nowej konsoli dostane Miesiąc golda czy nie?

5. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie.
    To działa w ten sposób, że trzy pierwsze konta założone na danej konsoli są złote przez miesiąc.

Wczytywanie...

Poleć forum