1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live - Polska/zagraniczny.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Oddsoul, Maj 14, 2012.

1. Oddsoul

Oddsoul Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Piątka.

I znowu z pytaniami, mam nadzieję, że mi pomożecie. Do teraz miałem Xbox Live na Polskę, i jeszcze tam jedno jakieś boczne konto na United States. Zdziwiłem się, widząc różnicę między Polską a zagranicznym - Polska jest strasznie mało bogata w aplikacje, to wszystko jest biedne. Jak myślicie, na tą chwilę powinienem się przenieść na zagraniczny Live?

Nie ogarniam tych promocji. Jak próbuję dla Polski zdobyć tam 1 miesiąc darmowego Golda, to jest napisane, że promocja niedostępna, a jak wejdę na angielskie konto, to wszystko śmiga - poza tym, że muszę 50 kart bankowych dodawać za Golda, za którego i tak płacę "0.00$" - wie ktoś jak mieć te "Darmowe" goldy (I one są prosto z xbox.com - nie żadne inne pierdółki), bez bawienia się z kartami kredytowymi?

Właśnie głównie dlatego teraz rozmyślam, czy przejść znowu na inne konto, tym razem zagraniczne, czy warto? I jak tak, to co wybrać? Wielka Brytania czy Ameryka? Robi to jakąś różnicę, tak jak np. Polska/Ameryka, czy jest to w prawdzie to samo?

2. Lotnik421 Xbox One

3. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Aby skorzystać z darmowego golda musisz dodać kartę płatniczą, z której Microsoft zabierze Ci opłatę po upływie darmowego golda. Będziesz miał automatyczną, miesięczną subskrypcję. To taki myk dla marketingowy, żeby złapać klienta.

Ja mam konto na UK, w przypadku USA są blokady regionalne na niektóre materiały i wtedy trzeba motać się z VPN itp. aby blokady ominąć. Aby przerejestrować konto trzeba zrobić to z pozycji www, liczba zmian jest ograniczona.

Między USA i UK nie ma praktycznie różnicy (prócz wspomnianych blokad) Między PL i USA/UK jest już spora różnica. Jeśli więc dużo korzystasz z Marketplace warto zmienić konto na UK.

4. Oddsoul

Oddsoul Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W najgorszym przypadku chciałbym tylko ze dwa razy przerejestrować konto - na USA i spowrotem na PL, gdyby w tym PL coś "ożyło". A w jaki sposób przenieść konto z PL na USA?

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    nie da sie

Wczytywanie...

Poleć forum